Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
337 postów 1702 komentarze

Ja słucham siebie

Maciej Ka - .. Przychodźcie do mnie drogą serca, nie ścieżkami umysłu. Próżno szukacie Mnie rozumem ..

Ogólno światowa medytacja na rzecz pokoju - 21.09.2012

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

".. kiedy wielu gromadzi się w imię moje .."

UWAGA: KRAKÓW – 21 września:
21 września ludzie na całym świecie połączą się we wspólnej medytacji/modlitwie dla pokoju. Będzie to największe w historii tego typu wydarzenie! Zróbmy to też w Krakowie!

GDZIE: Na wzgórzu Wawelskim, konkretnie w obrębie fundamentów starego kościoła – link
KIEDY: przyjdź na miejsce 5 min przed 18.
JAK: Punktualnie o 18 siadamy w kółku i rozpoczynamy wspólną 15-20 minutową medytację. Możemy zakończyć medytację dźwiękiem OM. Potem rozchodzimy się w swoje strony albo idziemy na spacer razem;)
Dołącz do nas – podziel się eventem wśród znajomych. Sprawmy by Wawel odżył na nowo!Organizacje z całego świata zbierają się wspólnie z wizją współtworzenia największej w dziejach ludzkości Globalnie Zsynchronizowanej Medytacji i Modlitwy o Pokój. Te wydarzenia będą na żywo w setkach miast na całym świecie. Począwszy od godziny osiemnastej w lokalnych strefach czasowych, stworzymy ogromną falę pokoju przesuwającą się przez naszą planetę. Będą również trzy szczególne momenty w ciągu dnia, kiedy wszyscy na świecie będą łączyć się w tym samym czasie:  12 rano, 12 w południe i 12 o północy  EDT (czas nowojorski; w Polsce 6 godzin później, czyli o 6.00 rano, 18-tej i 6.00 rano) , tworząc trzy głębokie planetarne Impulsy Pokoju.

BeThePeace zaprasza ludzi z każdej kultury, każdej tradycji duchowej i każdej perspektywy politycznej do połączenia się razem w Jedność. Zapraszamy lokalne organizacje do współpracy i stworzenia tych wydarzeń w waszych miastach. Zapraszamy globalne organizacje do rozpowszechniania tych słów i zainspirowania mas do przyłączenia się. Wspólnie tworzymy świat, w którym wewnętrzny i zewnętrzny pokój jest normalnym sposobem życia. Razem tworzymy historię! Dołącz do nas!  Strona: www.BeThePeace.com

Dla tych, którzy uważają takie sprawy za bzdury:

Efekt Maharishiego

Badania naukowe:

"...Jeżeli 1% ludności gminy, miasta lub kraju stosuje technikę Transcendentalnej Medytacji lub grupa osób w liczbie odpowiadającej co najmniej pierwiastkowi kwadratowemu z 1% ludności danego rejonu wspólnie stosuje program TM-Sidhi, w społeczeństwie automatycznie zmniejszają się negatywne tendencje, a wzrastają pozytywne (...)  W ciągu ostatnich 25 lat wykonano ponad 50 badań naukowych potwierdzających występowanie wszystkich rodzajów Efektu Maharishiego. Badania te zostały opublikowane w prestiżowych pismach naukowych (między innymi Journal of Conflict Resolution, The Journal of Mind and Behaviour, Journal of Crime and Justice, Social Indicators Research)...."

Całość: Efekt Maharishiego - Transcendentalna medytacja

Źródło zdjęcia: http://veganstreams.com/

KOMENTARZE

 • @
  ...nie, to nie są bzdury...to magia czystej krwi (czarowanie)...a to już poważna sprawa...

  >".. kiedy wielu gromadzi się w imię moje .." ...no i ten cytat ...w kogo imię ?jakich wielu?...niedawno dalaj lama z jakimiś mantrami ,teraz new age z medytacjami ...proszę dajcie już spokój...
 • @trybeus 07:27:42
  Uważaj, bo wypiję z ciebie krew :P
 • @all
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/09/20/zydzi-wznosza-modlitwe-o-nadejscie-antychrysta/
 • @Maciej Ka 08:39:17
  Z tego co widzę i patrzę na twoje podejście to kompletnie nie masz pojęcia zasady. Nie wiesz czym jest i jak działa Medytacja Transcendentalna. Albo jesteś totalnym wredniakiem który ma satysfakcję w podprowadzaniu innych do rzeźnika albo jesteś totalnym głupolem.
 • @ezaw 11:09:33
  A modlitwy natanka do trupow: Tereski, Antoniego, papieza...., to co wedlug ciebie jest?

  Przeciez to czysty okultyzm!!!

  No, ale to twoj okultyzm, wiec dobry, prawda?

  Szkoda, ze nie chcesz wiedziec, ze Bog zabrania jakiegokolwiek zwracania sie do umarlych.

  (10) Nie znajdzie się pośród ciebie nikt, kto by przeprowadzał przez ogień swego syna lub córkę, uprawiał wróżby, gusła, przepowiednie i czary; (11) nikt, kto by uprawiał zaklęcia, pytał duchów i widma, ZWRACAL się do UMARLYCH.
  (12) Obrzydliwy jest bowiem dla Pana każdy, kto to czyni.
  Z powodu tych obrzydliwości wypędza ich Pan, Bóg twój, sprzed twego oblicza. (Powt.Pr.18:10-12)
 • @ezaw 11:09:33
  Tak jest mistrzu ezaw .. :D
 • @trybeus 07:27:42
  Dokładnie tak jak mówisz. To jest właśnie wstęp do sekciarstwa New Age. Okultyści co jakiś czas planują masowe wydarzenia, bo faktycznie można takimi "modłami" wpływać na rzeczywistość, jednak efekt będzie dokładnie odwrotny do podanego w wersji oficjalnej. Ta cała energia którą wyemitują napędzi nie ten młyn co się zdaje większości w tym uczestniczących pożytecznych idiotów.
 • @Ewidentny Oszust 13:10:41
  New Age co jakis czas, a okultysci-KrK codziennie klepia na kolanach modlitwy do trupow.
 • @Maciej Ka 11:41:22
  Nie przejmuj się Macieju Ka.
  Wszędzie pełno ludzi, którzy żydowskie mity uważają za jedyną prawdę objawioną. Brak otwarcia na inne przekonania, argumenty to niestety norma. W Polsce szczególnie widoczna i tym smutniejsza, że to moja ojczyzna...
 • @bar-bara 13:16:33
  Modlą się nie do trupów tylko do Pana Boga - nie masz pojęcia o czym mówisz, tylko czy z głupoty to piszesz czy ze złej woli?
 • @Ewidentny Oszust 13:28:27
  To wedle ciebie Tereska, Antoni, JP2 zyja i nie umarli?

  No to jeszcze lepiej, do ludzi sie modla, przed balwanami klekaja.

  A gdzie jest napisane i do ludzi bedziesz sie modlil i uczynisz sobie malowidlo czowieka i bedziesz poklon oddawal i bedzie przed rzezbami klekal i sie modlil????

  Okultystami sa katolicy, ale nie wiedza o tym, bo Biblii nie czytaja, tak ich Krk oglupil!!!!

  A ty z glupoty nie widzisz, ze watykan dziala dla NWO:

  "....Wśród tych poczynań najpilniejszymi zdają się być te odnoszące się do ogólnoświatowej sprawiedliwości społecznej: polityka finansowa i walutowa, która nie wyrządzi szkody najsłabszym krajom; polityka zmierzająca do stworzenia wolnych i zrównoważonych rynków oraz uczciwej dystrybucji światowego bogactwa, którą można również osiągnąć dzięki bezprecedensowym formom globalnej solidarności fiskalnej...

  Szczególną uwagę należy zwrócić na reformę międzynarodowego systemu walutowego, a w szczególności, zaangażowanie na rzecz stworzenia jakiejś formy globalnego zarządzania finansowego, czegoś, co implicite zawiera się już w przepisach Międzynarodowego Funduszu Walutowego....".

  http://wyszperane.nowyekran.pl/post/74552,manifest-nwo
 • @ezaw 11:09:33 do @Maciej Ka
  Nie wiesz czym jest i jak działa Medytacja Transcendentalna.

  >>> to wytłumacz nam jak działa, Ezawie.
 • KOMENTARZ W SPRAWIE TYCH CZARNYCH MSZY
  http://ewidentnyoszust.nowyekran.pl/post/74693,dzisiaj-beda-modlic-sie-o-wojne-a-w-niedziele-o-antychrysta
 • @bar-bara 13:43:46
  A co ma jedno do drugiego, jaka Ty jesteś ograniczona! Watykan nie działa w całości dla NWO - działają w kościele frakcje przeciwne tym nurtom a ty babo wylewasz dziecko z kąpielą atakując całość - sama w tym momencie działasz dla NWO! Celem masonerii jest usunięcie krzyża i Chrystusa ponieważ razem z nimi jest nierozerwalnie związana podstawa starego świata / wartości bez których nie wprowadzą NWO. Kościół ze wszystkimi swoimi bolączkami i sprzedawczykami którzy w nim się poukrywali dalej niesie światło Chrystusa i Pana Boga wbrew masonerii. Należy to krytykować, naświetlać ale nie wolno atakować na tej podstawie całości, dlatego że to własnie kościół jest ostatnią ostoją przed zalaniem nas przez to całe New Ageowo masońskie gówno. Dlatego tyle kompromitacji i świństw wyczyniają przebrani za duchownych agenci NWO by tacy ludzie jak ty zaczęli nawoływać do obalenia kościoła. To jest bardzo sprytne a Tobie radzę się opanować z "ostatecznymi" rozwiązaniami. Zamiast atakować kościół od A do Z raczej się módl aby doszły w nim do głosu siły faktycznie reprezentujące Pana Boga - to jest dla nas jedyny ratunek jako dla ludzkości.
 • Posłuchajcie sobie o "medytacjach" ...
  http://radiowarszawa.com.pl/2012/09/pokaz-filmu-egzorcysta-na-florianskiej-3/
 • Biblia naucza, że nie ma innej drogi do zbawienia, tylko Jezus.
  „A to jest życie wieczne: aby znali Ciebie, jedynego prawdziwego Boga, oraz Tego, którego posłałeś, Jezusa Chrystusa” (Ewangelia wg św. Jana 17:3). Większość ludzi wierzy w Boga. Nawet szatan w Niego wierzy. Ale żeby otrzymać zbawienie, musimy zwrócić się do Boga, stworzyć osobistą z nim relację, odwrócić się od naszych grzechów i pójść za Bogiem. Musimy zaufać, że Jezus zatroszczy się o wszystko, co będziemy robić i co będziemy mieć. Jeśli wierzymy to, że Jezus zmarł za nasze grzechy, w Bożych oczach jesteśmy usprawiedliwieni. I każdy z nas może zostać zbawiony w taki sposób, bez względu na to, co robimy, czy też kim jesteśmy” (List św. Pawła do Rzymian 3:22). Biblia naucza, że nie ma innej drogi do zbawienia, tylko Jezus. W Ewangelii wg św. Jana 14:6 Jezus mówi: „Ja jestem drogą i prawdą, i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie.”
  http://www.gotquestions.org/Polski/Jezus-jedyna-droga.html
 • @Ewidentny Oszust 15:16:21
  Napisales:
  //
  Kościół ze wszystkimi swoimi bolączkami i sprzedawczykami którzy w nim się poukrywali dalej niesie światło Chrystusa i Pana Boga wbrew masonerii.
  //

  Dla mnie kosciol nic nie niesie poza swoimi heretycznymi poganskimi naukami KKK, ktore sa sprzeczne z Ewangelia!

  Porownaj KKK z Biblia, a zobaczysz!!!
 • @fayter 18:04:29
  Tak wlasnie, przez Jezusa Chrystusa, a NIE przez KrK!!!

  KrK uczy balwochwalstwa, modlitw do ludzi..., a wszystko to jest zabronione przez Boga!!!
 • @Ewidentny Oszust 13:28:27
  Do Pana Boga? :) i modlą się? :) jakoś nie widzę, żeby się modlili ani chodzili do kościoła a znam w większości katolików. Wszyscy mają cudowne sakramenty co do jednego.

  Natomiast ci co się modlą w kościołach pełnych bogactwa, podczas gdy wielu z tych co tam przychodzi nie ma co do garnka włożyć.. jak oni postrzegają miłość? A księża jak postrzegają? Przez pedofilię? czy poprzez symboliczne obrzędy picia krwi? Czy może ludożerstwo?

  Czy jak ktoś zabije człowieka to powinien narzędzie zbrodni nosić na szyi?
  Bo krzyż to narzędzie mordu na Jezusie..
 • @Ewidentny Oszust 15:16:21
  "...Celem masonerii jest usunięcie krzyża i Chrystusa ponieważ razem z nimi jest nierozerwalnie związana podstawa starego świata..."

  Dokładnie. To jest ten jeden c celów, który jest pozytywny. My natomiast mamy stworzyć Nowy Świat a w nim nie ma miejsca na instytucje. W nim jest miejsce na miłość do wszystkich.

  Człowiek nie potrzebuje księży. Człowiek wszystko ma wewnątrz.
  Ludzie jednak są tak zarozumiali i tak wybujałe mają ego, że nie widzą jednej rzeczy:

  Że to całe gówno, przemoc, krzywda to ich dzieło. Bo nic samo się nie zrobiło. Jednak wynikło z ludzkiej obojętności. Tą obojętność widać na każdym kroku. Kłamstwa i oszustwa, każdego spotykanego katolika widać dokładnie tak samo.

  Tyle że w dzisiejszych czasach mówi się: "muszę coś wymyślić"..

  Państwo KATOLIKÓW i tyle w nim krzywdy, zawiści, obojętności, fałszu i obłudy, złodziejstwa, bandytyzmu - akceptowalnego przez wszystkich, że serce pęka..

  Masz swoją religię to się zajmij eksponowanie jej wartości a nie upodlaj mnie za to, że myślę inaczej. Jesteś chrześcijaninem? Wyraź to a nie osądzaj.

  Mienisz się być religijny..? Pokaż to w działaniu a nie w słowach..
  Daj przykład ale nie mieszaj mi do religii instytucji.

  Uważasz się za mądrzejszego, lepszego, uduchowionego? Szkoda, że nie tak to odbieram...
 • @Ewidentny Oszust
  Mat. 6,14

  "... Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. Albowiem jakim sądem sądzicie, takim was osądzą, i jaką miarą mierzycie, taką i wam odmierzą. A czemu widzisz źdźbło w oku brata swego, a belki w oku swoim nie dostrzegasz? Albo jak powiesz bratu swemu: Pozwól, że wyjmę źdźbło z oka twego, a oto belka jest w oku twoim? Obłudniku, wyjmij najpierw belkę z oka swego, a wtedy przejrzysz, aby wyjąć źdźbło z oka brata swego..."

  Post o medytacji nie był podyktowany żadną religią a dobrą wolą.
  Krótka, prosta i serdeczna medytacja jest zwyczajną formą eksponowania pozytywnych emocji.

  To wy sprowadziliście tą dyskusję do religii i po was widać właśnie jak macie zaprogramowane myślenie.

  Pokazujecie właśnie swoje wnętrze Katolików i Chrześcijan..
  Może chcecie mnie ukrzyżować za ten NEW AGE?

  Proszę bardzo.. jestem w stanie poddać się waszym instynktom publicznie..
 • @lju 18:33:08
  Nawet nie wiesz co to takiego Biblia biedaku zwiedziony.
  Wejdz na google i wpisz Biblia, a dowiesz sie.
 • @bar-bara 19:57:22
  Daj spokój :) Oni właśnie pokazują tą swoją miłość, wyniesioną z religii i nauki chrystusowej..
 • @trybeus 07:27:42
  A Ty religijny człowieku jeśli nie umiesz myśleć to masz problem.

  "...Jezus sam kiedyś oświadczył, że jest tam, gdzie dwóch lub trzech gromadzi się w Jego imię (Mt 18, 2), przez co zdaje się zapewniać jakby większą skuteczność modlitwie zbiorowej. Zawiera się to także pośrednio w samym określeniu Kościoła, który z natury swej jest "świętym zgromadzeniem".

  Do troski o innych - także w modlitwie - powinna nas zobowiązywać nie tylko świadomość tego, że pochodzimy od jednego, wspólnego Ojca, ale i to także, że do tego samego Ojca zmierzamy, by zjednoczyć się z Nim na zawsze i w życiu przyszłym.

  W Liście Ojca św, Jana Pawła II do Rodziny z dn. 2. 02. 1994 znajdują się słowa:

  "Właśnie miłość, jaką Bóg umiłował świat" J 3, 16) - ta miłość jaką Chrystus do końca (...) umiłował (13, 1) każdego i wszystkich, pozwala na takie otwarcie i na takie przesłanie do każdej rodziny, stanowiącej "komórkę" w wielkiej i powszechnej "rodzinie" ludności. Bóg, Stwórca wszechświata oraz Słowo Wcielone, Odkupiciel ludzkości są źródłem otwarcia się na wszystkich ludzi jako braci i siostry, i skłaniają nas do obejmowania ich wszystkich tą modlitwą, która zaczyna się od słów "Ojcze nasz".

  Modlitwa zawsze sprawia, że Syn Boży jest pośród nas "gdzie są dwaj albo trzej zabrani w imię moje, tam ja jestem pośród nich" (Mt 18, 20). Niechaj ten List do Rodzin stanie się zaproszeniem do Chrystusa do każdej ludzkiej rodziny, a poprzez rodzinę zaproszeniem Go do wielkiej rodziny narodów, abyśmy z Nim razem mogli powiedzieć w prawdzie: "Ojcze nasz"! Trzeba, ażeby modlitwa stała się dominantą Roku Rodziny w Kościele: modlitwa rodziny, modlitwa za rodziny, modlitwa z rodzinami"...."

  http://www.angelus.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2077:nie-tylko-ja-lecz-takie-my-bp-kazimierz-romaniuk&catid=159:modlitwa-wiersze-i-rozwaiania&Itemid=704
 • @..
  Wy nawet swojej wiary nie znacie.. nie mówiąc o słowie bożym..
  Ja natomiast jestem New Age :P:)
 • @Human 13:19:16
  Nie przejmuję się.. ja tylko tędy przechodzę..

  "..Wszędzie pełno ludzi, którzy żydowskie mity uważają za jedyną prawdę objawioną. .."

  Problem ich polega na tym, że oni sami nie wiedzą w co wierzą. Przyjmują sakramenty i robią wtedy libacje. Mało kto do kościoła chodzi. Słyszałem, że pije się na chrztach i komuniach.. co dla mnie jest jakimś wynaturzeniem.
  Poza tymi sytuacjami wielu nie zagląda do kościoła.
  Większość się nie modli w ogóle nie mówiąc o czytaniu pisma świętego.
  Zarzucili mi to co w ich religii też jest opisane, ale nawet nie mają o tym szczątkowego pojęcia.

  Poza tym popatrz jak skaczą innym do oczu - to się nazywa chrześcijańskie wybaczenie, zrozumienie i pokora.. to się nazywa miłość bliźniego..

  "...Wtedy przystąpił Piotr do niego i rzekł mu: Panie, ile razy mam odpuścić bratu memu, jeżeli przeciwko mnie zgrzeszy? Czy aż do siedmiu razy? Mówi mu Jezus: Nie powiadam ci: do siedmiu razy, lecz do siedemdziesięciu siedmiu razy. (...) Tak i Ojciec mój niebieski uczyni wam, jeśli każdy nie odpuści z serca swego bratu swemu.

  Mat. 18,21-35 ..."
 • ...
  Stań się instrumentem Mojego pokoju.
  Tam, gdzie nienawiść, siej miłość;
  Gdzie krzywda, przebaczenie;
  Gdzie wątpliwość, wiarę;
  Gdzie rozpacz, nadzieję;
  Gdzie mrok, jasność;
  Gdzie smutek, radość.
  Nie zabiegaj o pociechę, lecz nieś pociechę
  - i o zrozumienie, lecz nieś zrozumienie
  - i o miłość, lecz nieś miłość.
  Gdyż miłość to, Kim Naprawdę Jesteś, i zawsze byłeś, i zawsze będziesz.
  Szukałeś prawdy, w oparciu o którą mógłbyś wieść swoje życie, i przekazuję ci ją tu, raz
  jeszcze.
  Bądź miłością, Mój Miły.
  Bądź miłością, a zakończy się twoje dążenie do mistrzostwa, a rozpocznie dążenie do
  doprowadzenia do mistrzostwa duchowego innych. Miłość jest Wszystkim Co Jest, tobą, Mną
  i tym, co nam wspólnie przeznaczone.
  Niech tak będzie.

  (Donald Neale Walsh Rozmowy z Bogiem..)
 • @bar-bara 18:19:12
  "Tak wlasnie, przez Jezusa Chrystusa, a NIE przez KrK!!! KrK uczy balwochwalstwa, modlitw do ludzi..., a wszystko to jest zabronione przez Boga!!!"

  Wyglądasz na osobę, która by chciała mieć łatwe definicje i proste odpowiedzi, dlatego uproszczasz i przeoczasz pewne rzeczy które być może nie pasują do Twojej wizji. Nie ma obecnie na świecie innej instytucji która by podtrzymywała i dalej krzewiła przesłanie Jezusa. Jeśli kościół by zniknął to po 2/3 pokoleniach to przesłanie zostanie zatarte! To jest własnie ten galimatias dla którego nie można atakować całości kościoła a jedynie krytykować wybrane aspekty. Jesteś porywcza i sięgasz do skrajnych rozwiązań, to nie jest droga Jezusa na którego się powołujesz :/ Rozumie Twoją złość, sam też ją poosiadam na ten cały obłudny wewnętrzny krąg KRK, ale to nie tędy droga!
 • @Maciej Ka 19:34:32
  "krzyż to narzędzie mordu na Jezusie" - w pewnym sensie cieszę się, że to napisałeś, to wiele tłumaczy z Twojego powierzchownego pojmowania spraw głębokich / wielowymiarowych.

  Symbol krzyża to symbol zwycięstwa, ponieważ Jezus postawiony przed nim nie upadł, nie zląkł się - zwyciężył wiarą swoich oprawców! To jest sens krzyża jako znaku tryumfu wiary nad materią i śmiercią.
 • @Maciej Ka 19:45:52
  @Ewidentny Oszust 15:16:21
  "...Celem masonerii jest usunięcie krzyża i Chrystusa ponieważ razem z nimi jest nierozerwalnie związana podstawa starego świata..."

  "Dokładnie. To jest ten jeden c celów, który jest pozytywny. My natomiast mamy stworzyć Nowy Świat"

  ... dobra, w tym momencie pokazałeś że albo jesteś pożytecznym idiotą albo faktycznie jesteś szatańskim śmieciem i świadomym piewcą masońskiej doktryny. Jeśli tak to usuń ze swojego logo "walkę z GMO" ponieważ to jest jeden z ich wynalazków, który ma posłużyć jako kij na niepokornych [brak pożywienia/jego kontrola zmusi kraje świata do grania pod "ich" dyktando]
 • @Ewidentny Oszust 21:26:09
  Masz jeszcze dla mnie jakieś rozkazy?
  Nie masz prawa oceniać mnie bo nic o mnie nie wiesz.
  Nic nie zrozumiałeś z powyżej napisanego przeze mnie.. bo nie rozumiesz nawet swojej wiary..

  Jesteście chorzy z nienawiści i sami ją siejecie..
  powyższa dyskusja wynikła z waszej agresji, nietolerancji i chamstwa.

  Nie mam więcej nic do powiedzenia i mam prawo do swojej wiary zatem?
  Nie wyznaję New Age ani nie wspieram jakiegoś NWO..
  Ale Ty tego nie zrozumiesz.. bo jesteś zaślepiony potrzebą atakowania..
 • @Ewidentny Oszust 21:19:17
  " Nie ma obecnie na świecie innej instytucji która by podtrzymywała i dalej krzewiła przesłanie Jezusa."

  Zadnej instytucji Pan Jezus NIE zakladal, poczytaj Biblie!!!!

  Mamy byc uczniami Jezusa Chrystusa, tak jak Apostolowie, BEZ zadnej instytucji!!!
  Mamy znac Pana Jezusa BEZposrednio, byc jednoscia z Nim, mamy Go znac osobiscie!

  W tym kazda instytucja jest PRZESZKODA!!!

  Jezus Chrystus jest Slowem Boga.
  Slowo stalo sie cialem i to Slowo-Cialo mamy spozywac, czytac, studiowac codziennie, bo to jest KOMUNIA , to jest przyjmowanie Jezusa Chrystusa!!!

  Przez to ze nalezysz do instytucji, nie znasz Pana Jezusa osobiscie...


  Ja naleze do Pana Jezusa. On jest moim Panem, jestem uczennica JEGO, jestem chrystusowa.

  Nie naleze do zadnej instytucji religijnej, bo mamy NIE nalezec!!!

  Mamy sluchac Slowa Boga i mamy wypelniac WOLE Boga zapisana w Biblii!
  Biblia to Stary i Nowy TESTAMENT, zapis woli Boga.
  Jesli szanujemy testament czlowieka i spelniamy jego wole, to tym bardziej powinnismy nie tylko poznac wole Boga, ale spelniac ja!!!

  Jeszcze nie narodziles sie duchowo, dlatego, nie rozumiesz o czym mowie.
  Modl sie do BOGA (nie uprawiaj balwochwalstwa, nie klekaj przed obrazami), czytaj Biblie i pros Zbawiciela o zrozumienie.
  Zostaw umarlym (instytucje) grzebanie ich umarlych.

  " (63) Duch daje życie; ciało na nic się nie przyda.
  SLOWA, które JA wam powiedziałem, są DUCHEM i są ZYCIEM." (Jan.6:63)
 • KRÓLUJ NAM CHRYSTE ! ! !
  Bardzo ważne orędzie z 18.09.2012r.
  http://www.gloria.tv/?media=336022
 • @Ewidentny Oszust 21:22:43
  "Symbol krzyża to symbol zwycięstwa..."

  NIE!!!!

  Zmartwychwstanie jest zwyciestwem!!!

  Ukrzyzowanie jest chwilowym "zwyciestwem" szatana!!!!

  Czytaj ze zrozumieniem:

  " (15) Wprowadzam nieprzyjaźń między ciebie a niewiastę, pomiędzy potomstwo twoje a potomstwo jej:
  ONO zmiażdży ci GLOWE, a ty zmiażdżysz MU PIETE." (Rodz.3:15)

  Krzyz jest symbolem tego, ze szatan zmiazdzyl piete Zbawicielowi!!!

  Nie czcij krzyza, czcij Zmartwychwstanie, bo to jest zwyciestwo nad smiercia, nad szatanem!!!!

  Przestan sluchac ludzi, zacznij studiowac Biblie tak pilnie jak Prorok Bozy Daniel i tak jak on pros Boga o zrozumienie, o to bys sie narodzil z ducha.

  Czy rozumiesz o czym Pan Jezus mowi w ponizszym fragmencie:

  (3) W odpowiedzi rzekł do niego Jezus:
  Zaprawdę, zaprawdę, powiadam ci, jeśli się ktoś NIE narodzi powtórnie, NIE MOZE UJRZEC królestwa Bożego.
  (4) Nikodem powiedział do Niego:
  Jakżeż może się człowiek narodzić będąc starcem? Czyż może powtórnie wejść do łona swej matki i narodzić się?
  (5) Jezus odpowiedział:
  Zaprawdę, zaprawdę, powiadam ci, jeśli się ktoś NIE narodzi z wody i z DUCHA, NIE może wejść do królestwa Bożego.
  (6) To, co się z ciała narodziło, jest ciałem, a to, co się z DUCHA narodziło, jest DUCHEM.
  (7) Nie dziw się, że powiedziałem ci:
  Trzeba wam się powtórnie narodzić.
  (8) Wiatr wieje tam, gdzie chce, i szum jego słyszysz, lecz nie wiesz, skąd przychodzi i dokąd podąża.
  Tak jest z każdym, który narodził się z DUCHA.
  (9) W odpowiedzi rzekł do Niego Nikodem:
  Jakżeż to się może stać?
  (10) Odpowiadając na to rzekł mu Jezus:
  Ty jesteś nauczycielem Izraela, a tego nie wiesz? (Jan.3:3-10)

  Musisz sie narodzic z DUCHA!

  Tego czlowiek nie daje, tego instytucja nie daje. Dlatego nikt w KrK nie narodzil sie z DUCHA!

  Trzeba przebywac sam na sam ze Zbawicielem, ze Slowem Boga, prosic Boga, aby sie narodzic z ducha....
 • @Wolnyczlowiek 22:17:33
  Czlowieku nie zawracaj glowy objawieniami demona!

  Zacznij Slowo Boga czytac, nawroc sie, zostaw demony!
 • @bar-bara 22:27:29
  Codziennie czytam Slowo Boga i jeszcze nigdy nie zwrocilem sie do demonow o cokolwiek, bo; "Ktoz jak Bog "... Kroluj nam Chryste ! ! !
 • @Wolnyczlowiek 16:13:43
  To po co ciagle glosisz oredzie demona???

  Przeciez napisano, ze mamy nie wierzyc w takie oredzia!
 • @ Macieju
  Szkoda,że dopiero teraz przecxytałam Twój post,bo chętnie bym się przyłączyła do medytacji,a wiem, ktoś powie,że to nie po katolicku...
  No coż wierzę w Boga,a katoliczką chyba nie jestem w dosłownym tego slowa znaczeniu,bo choć mam przyjęte sakramenty :chrztu,bierzmowania,ślubu(obecnei już nie ważny,bo wg K.K jestem wdową),to bardzo rzadko chodzę do kościoła,modlę sie owszem,ale nie koniecznie w kościele.Denerwuje mnie przepych kościoła czy fałsz księży i niby dewoci,co tak gorąco wierzą,a po mszy nawet żebrzącemu grosza nie dadzą,mimo,że często pod kościól zajadą super bryką i stać ich na wsparcie...

  Masz rację Maćku,że nie zgadzasz sie z ta hipokryzją !!!

  W pełni zgadzam się z Twoimi słowy : " Do Pana Boga? :) i modlą się? :) jakoś nie widzę, żeby się modlili ani chodzili do kościoła a znam w większości katolików. Wszyscy mają cudowne sakramenty co do jednego.

  Natomiast ci co się modlą w kościołach pełnych bogactwa, podczas gdy wielu z tych co tam przychodzi nie ma co do garnka włożyć.."

  Hipokryzja większości ludzi w Polsce jest znana,a poza tym,nie mogą odbiegać o tzw schematu i wdrukowanych zachowań,ale przede wszystkim od tego,by nie być w tzw większości,ktora się wspiera nawzajem i nie jest w stanie pojąć ,że ktoś może myśleć inaczej, albo jest w stanie pojąc,ale wygodniej być w grupie,bo ona daje siłę i "patent na rację".Nie rozumiem jak można występować przeciwko medytowaniu,które nie jest skeirowane przeciwko czemuś złemu,tylko odwrotnie - jest skierowane ku dobrej sprawie jaką jest pokój na świecie,jeśli wiele osób wytwarza pozytywną energię,ku dobremu,to należy to chwalić ,a nie ganić!

  Pozdrawiam Autorze
 • @Niespodzianka 00:15:17
  Dzięki za komentarz.
  Pomimo tego, że widzę jak to wszystko wygląda, nie jestem zainteresowany oceną samej religii .. każdy ma prawo wierzyć w co chce..

  Ponieważ jestem atakowany, to moje wypowiedzi są dosadne:

  ".. Co zasiejesz to zbierzesz .."

  Bo niby dlaczego ktoś ma mnie atakować i wyzywać..
  Za krótki post o medytacji ..
 • medytacja
  Ta medytacja to jedna wielka okultystyczna lipa. Uważajcie!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY