Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
337 postów 1702 komentarze

Ja słucham siebie

Maciej Ka - .. Przychodźcie do mnie drogą serca, nie ścieżkami umysłu. Próżno szukacie Mnie rozumem ..

Piramidy w Bośni całkowicie zmienią historię gatunku ludzkiego

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Temat zapewne znany jest wielu z was, jednak ciągle jest niezbyt popularny w mediach tzw. mainstreamowych. Owszem, zaczyna się już o nich mówić, ale tylko dlatego, że dostępne już są liczne publikacje w internecie.

David Icke w niedawnej 48-godzinnej audycji Alexa Jonesa „The money bomb”, świetnie określił naszą całą wiedzę jako projekcję, którą się nam przedstawia i którą uznajemy za prawdziwą. Jednak cała współczesna nauka jest wielką manipulacją, mającą na celu kontrolowanie społeczeństwa. Wg. Icke, kontrolowani jesteśmy przez agentów istot funkcjonujacych w innych częstotliwościach elektromagnetycznych, a więc dla nas niezauważalnych. Można się z tym zgodzić lub nie, ale jedno jest pewne – wiele spraw jest przed nami ukrywanych, a jak coś już wyjdzie na światło dzienne to działają potężne siły, które nie dopuszczają do tego by to dotarło do powszechnej świadomości.  Tak było np. z technologiami Tesli, tak jest też z prawdziwą historią piramid egipskich. To samo, a może szczególnie dotyczy to też piramid w Bośni.

 

Odkrycie w 2005 roku priramid w Bośni przez emigranta bośniackiego Semira Osmanagicha miało szybko stać się sensacją światową, jednak po 7 latach nadal niewiele się o tym mówi i pisze.  W badaniach archeologicznych uczestniczą niemal wyłącznie wolontariusze i ludność miejscowa, której Osmanagich płaci w własnej kieszeni i datków na fundację. Mimo że jest człowiekiem majętnym, jego firma w Teksasie zatrudnia pnad 50 osób, mimo, że miał poparcie rządu Bośni, niewiele może zrobić by piramidy w Bośni znalazły się na pierwszych stronach gazet. Przewodząca badaniom archeologicznym Włoszka dr Sara Acconci twierdzi wprost, że poświęciła swoją karierę, gdyż oświadczono jej wprost, że jeśli się tym zajmie, to już nigdy nie będzie mogła znaleźć pracy jako archeolog. Mimo to dołączają do niej kolejni śmiałkowie z tej profesji, także z Egiptu i inych państw. Notki w Wikipedii potwierdzają tylko, że znani i cenieni profesorowie powinni zostać zaliczeni już do skamieniałości, a nie do świata naukowego.

wyniki badań C14 potwierdzają szokujący wiek piramidy

Ponieważ archeologowie na zachodzie sprawę ignorowali, Osmanagich zdecydował się na zaangażowanie rosyjskiej Akademii Nauk Naturalnych, do której wstąpił jako zagraniczny członek. Wynik niedawnej rosyjskiej ekspertyzy z użyciem węgla radioaktywngo C14 przeszedł wszelkie oczekiwania. Materiał organiczny znaleziony w głębszych wartwach pokrywających piramidę ma ok. 25,000 lat. Odkrycie to całkowicie zaprzecza sumeryjskiemu i babilońskiemu pochodzeniu naszej cywilizacji, stawia też w innym świetle kulturę Egiptu i pochodzenia jego piramid.Po tym odkryciu możemy więc śmiało przypuszczać, że Słowianie mogą być najstarszym cywilizowanym narodem na Ziemi, choć jeszcze nie ma dowodów na to, że to my budowaliśmy piramidy w Bośni. Osmanagich przypuszcza, że piramidy budowali Illyrianie, tajemniczy lud zamieszkujący Bałkany na długo przed osiedleniem się tu Słowian. Badania węglem C14 stawiają jednak i tę hipotezę pod znakiem zapytania.

Co takiego odkryli badacze w bośniackich piramidach, że można mówić o odkryciu stulecia, a może i tysiąclecia? Otóż:

 • Piramidy Słońca i Księżyca (tak zostały nazwane przez  Osmanagich) są większe od piramidy Cheopsa. Piramida Słońca ma ponad 220 metrów, a jeszcze nie dokopano się do jej podstawy.
 • Budowle wykonała wysoko rozwinięta cywilizacja, która posiadła być może umiejętność posługiwania się siłą antygrawitacji. Trudno sobie wyobrazić by tysiące wielotonowych bloków można było przetransportować prymitywnymi narzędziami.
 • Pod piramidami wydrążone są dziesiątki mil podziemnych tuneli, prace badawcze są dopiero na etapie wstępnym, ale już odkryto np. wielkie ceramiczne bloki o masie prawie 9,000 ton. Współczesna technika nie zna sposobu by przemieszczać takie ciężary.
 • Archeologowie przyznają, że są tam struktury nigdy wcześnej przez nich nie widziane i że na pewno jest to twór człowieka.
 • Piramidy są pokryte warstwami wielkich bloków z polerowanego kamienia i ze specjalnej mieszanki na przemian z warstwą gliny. Mieszanka cementowa ma twardość przewyższają 5-krotnie współczesne materiały budowlane.
 • Że piramida Słońca jest dziełem człowieka świadczy także jej kształt i ułożenie. Jej forma jest symetryczna, a ustawienie względem kardynalnych punktów kompasu niemal dokładne - nawet dokładniejsze niż w przypadku piramidy Cheopsa. Inne wzgórze ma z kolei kształt trójkąta. Nie może być też przypadkiem, że położenie trzech głównych piramid wobec siebie tworzy trójkąt równoboczny.
 • Piramida Słońca emituje sygnał elektromagnetyczny 28 KHz w słupie o średnicy ok. 4 metrów. Co najdziwniejsze, siła sygnału się zwiększa wraz ze wzrostem odległości od piramidy. Być może jest to elektrownia wykorzystująca technologię podobną do odkrytej przez Nicola Teslę.
 • Odkrywane są kamienie z dziwnymi wyrytymi napisami, które czekają na rozszyfrowanie.

Jest to więc największy geo-technologiczny projekt świata, który powinien zaangażować specjalistów z każedej dziedziny nauki. I chyba tak się jednak stanie, gdyż informacji o piramidach nie da się już ukryć. Do miejscowości Vysoko już teraz przyjeżdżają setki tysięcy turystów rocznie, a przecież jest to dopiero początek.

Nie można mieć wątpliwości, że w przeszłości były wielkie cywilizacje, nawet poteżniejsze od obecnej. I coś powodowało, że upadały, a ludzkość musiała się odradzać niemal od początku. Zapisy na ten temat można znaleźć w księgach starożytnych z Biblią włącznie, jednak człowiek nie potrafi się uczyć na błędach i znów doprowadza do krytycznej sytuacji, gdy nasz los wisi na włosku.
O piramidach w Bośni i tej starożytnej cywilizacji wszyscy powinni wiedzieć. Powinniśmy też znać przyczynę zagłady tych ludzi – czy była to katastrofa naturalna, czy też wielka wojna? A może opuścili nasz glob z jakichś powodów?  Zdjęcia innych obiektów w naszym Układzie Słonecznym - Księżyca i Marsa, wskazują na to, że i tam mogą być piramidy. A niby dlaczego nie?

Materiały:

Źródło: Monitor-polski.pl
Źródło zdjęcia wprowadzającego: http://archeologiawschodu.wordpress.com/

KOMENTARZE

 • 5*
  Niestety , teza o prastarej cywilizacji naszych przodków z trudem przebija sie w mediach głównego nurtu , ale z większym trudem przebija się do świadomości polskich chrześcijan ...
 • Piramidalna Bzdura?
  ??
 • 5*****
  Dynamiczny rozwój techniki ujawnia wielkie opóźnienie nauczania w szkołach.
 • Banja Luca
  czy to tam?
 • @Norad 19:38:15
  "kontrolowani jesteśmy przez agentów istot funkcjonujacych w innych częstotliwościach elektromagnetycznych"

  to chyba wystarczy ...
 • David Icke nie nazywa rzeczy po imieniu ...
  ... zamiast tego serwuje New Ageowskie określenia i sam wprowadza w błąd. Zamiast pisać o "agentach istot funkcjonujących w innych częstotliwościach" powinien wprost napisać o szatanie i jego demonach. To co on odkrywa na nowo pod mylnymi pojęciami, Jezes i Biblia opisały 2 lat temu :]
 • @
  Fascynujące!
 • Taaa, wszystko piknie,
  ale zadam JEDNO pytanko - na jakiej podstawie wysnuto wniosek, że budowniczymi piramid a co za tym idzie PRAŹRÓDŁEM cywilizacji byli SŁOWIANIE, hę ?????????????????????
  Aż się boję, ale chyba jedyną przesłanka nie było to, że obecnie Bałkany zasiedlone są przez ludy słowiańskie, o których jeszcze 2 tys. lat temu mało kto słyszał w tym rejonie świata ...........
 • Zastanawiam się , czy ktoś nie eksperymentuje na ewentualnych czytelnikach
  Pod podanym poniżej linkiem jest artykuł , niestety po angielsku, ale nieznający angielskiego mogą chociaż sobie obejrzeć zdjęcie "piramidy":
  http://www.smithsonianmag.com/history-archaeology/The-Mystery-of-Bosnias-Ancient-Pyramids.html
 • Jeśli za tym stoi David Icke to szkoda czasu na czytanie tego.
  Szczęść Boże
 • @Pirx 20:26:06
  Też jestem zdania, że to oszołomstwo jest...
  Wszyscy poważni ludzie wiedzą, że świat powstał 6003 lata temu (z Biblii wyliczono, że 6000 lat, a czytałem o tym trzy lata temu). Zatem wszelkie insynuacje, że to nieprawda - to działanie szatana i masonów, a może i cyklistów, których ilość wzrasta.

  Jeśli są jakieś wątpliwości - należy zapytać circ - ona ma jasność poglądów w tych kwestiach.

  Hough
 • @Ewidentny Oszust 20:26:39
  Mam nadzieję, że nie 2 lata temu ..
  Wielu opisuje te same rzeczy stosując zupełnie inny punkt widzenia..
  Ja nie twierdzę, że Icke mówi prawdę. Kto wie kim on tam jest..

  Zasadniczy problem z prawdą jest taki, że każdy ma swoją.. jeśli uwzględnimy ilość dostępnej wiedzy, nigdy nie będziemy wiedzieć tego samego.. natomiast możemy podobnie myśleć.. lub nie..
 • ----PUMA PUNKU
  http://www.youtube.com/watch?v=AABPXvwevVA
 • @Pirx 20:26:06
  Dla mnie jest to wyobrażalne.. inne pasmo i oczy mogą nie widzieć..
  W sumie nie widzę w tym zdaniu nic nadzwyczajnego.. Ale rozumiem, że dla Ciebie jest to wybujała fantazja a ja jestem protoplastą fantastów, żeby nie powiedzieć agentem wpływu :D

  Ja nie wierzę w takie rzeczy. Jedyne co robię, to próbuję sobie coś wyobrazić w kontekście nauki a to akurat wydaje się całkiem wyobrażalne..

  To tylko jakiś fragment "abstrakcyjnego" spojrzenia, nie oznacza on, że całość materiału jest bez sensu..

  Tak czy inaczej w większej części treści dostępnej w internecie, są jakiś informacje wymagające użycia odpowiedniego filtra.. a przyjmowanie czegoś na wiarę nie jest wskazane.
 • @Krzysztof J. Wojtas 20:53:20
  "...Wszyscy poważni ludzie wiedzą, że świat powstał 6003 lata temu (z Biblii wyliczono, że 6000 lat, a czytałem o tym trzy lata temu)..."

  Nie wyrażę wiele w tej materii.
  Świat powstał wtedy i koniec :P

  jakie to łatwe..
 • @Pirx 20:26:06
  Dlaczego ? Zawsze można się trochę pobawić. Tak więc :
  Biegun magnetyczny wędruje sobie jak głupi, mamy szczęście w swej
  historii że trafiliśmy na taki moment gdy jest niedaleko osi ziemi.
  Jak już jestesmy przy osi : zatacza się (precesja) w jakieś 22 000 lat robi
  sobie cyrkulację od Niedźwiedzicy do Oriona.
  A ta twardość "cementu" to w jakiej skali ?
 • @Maciej Ka 21:01:56
  "To tylko jakiś fragment "abstrakcyjnego" spojrzenia, nie oznacza on, że całość materiału jest bez sensu.. "

  no własnie ...

  problem, że takie sformułowanie rzutuje na resztę materiału. a w gruncie rzeczy jest niepotrzebne.
 • @cyborg59 21:04:59
  dla mnie interesujący jest biegun wschodni i zachodni. oficjalna nauka nabiera wody w usta ... może Waldemar coś napisze ?
 • I znowu ten biedak Tesla
  Gdyby wiedział w co go ludzie będą wkręcać w XXI wieku...
 • --ARKIM
  http://www.youtube.com/watch?v=e7noXqRsiEY
 • -----piramidy -Chiny
  http://www.youtube.com/watch?v=YrfWOjRYoxk
 • ---piramidy ??
  http://www.sleza.sobotka.net/index.php?go=21
 • @Pirx 21:18:27
  Specjalistą od tych biegunów jest @Pinopa . Niestety on rozmawia tylko
  z profesorami.
 • @Antyk 21:23:12
  Dlaczego akurat Teslę wkręcają ?! Cały czas się zastanawiam, było wielu
  oryginałów. Dziwne że ci sami ludzie odrzucają Einsteina, za supergeniusza
  mają Teslę .... i na tym kończy się ich wiedza a zaczynają fantasmagorie.
 • @cyborg59 22:33:30
  Jaki pożytek dla ludzi z Einsteina? Dla mnie - żaden, a gdyby go nie było - nauka byłaby w zupełnie innym stadium rozwoju.
  Cóż. Pewnym narodom zależy na tym, aby tylko ich współplemieńcy byli geniuszami.

  A kto zablokował dalsze prace Tesli i ich wdrożenie?
 • @
  Co w ogóle jest faktem w sprawie owej "piramidy"? Bo w jakąś jedną próbkę sprzed 25 tys lat ni cholery nie wierzę. Wzgórze wygląda na naturalne, ale zakładam że jednak coś jest na rzeczy i naturalnych skał nie wzięto za obrabiane, a jaskiń za tunele. Natura potrafi niekiedy zadziwić.

  Czy naprawdę poważni naukowcy aż tak są zastraszeni żeby temat olać? A może olali żeby się nie ośmieszyć? Nie wiem, pytam. Temat dosyć nowy, może musi swoje odczekać, to inna kwestia "dojrzewania".

  Mamy przebadać w Polsce każde wzgórze przypominające od biedy piramidę sztucznie usypaną, czy wyrównaną górę? Trochę by ich było od Śnieżki poczynając ;)
 • @Krzysztof J. Wojtas 23:28:38
  Jakie dalsze prace Tesli ?
  Skąd ta dzika nienawiść dla Einsteina ?
  Jestem zdumiony. Internet pozwolił mi poznać różnych ludzi, musiałem
  zmienić poglądy na temat poziomu wykształcenia.
  Amerykański ćwierćinteligent nie musi znać europejskich naukowców,
  nie potrafi nic o nich znaleźć bo pisali po Francusku , Niemiecku, Włosku.
  Taki (amerykański) palant wypisuje durnoty o Tesli bo nie jest w stanie
  zrozumieć nic z któregokolwiek jego patentu, nic z tego co napisał.
  Potem te wypociny tłumaczą jak wiedzę oświeconą, bo una jest hamerykanska !
  Pozdrawiam i kończę bo mnie trzęsie !
 • ---tu szukać -Tesli
  http://niezależnatelewizja.pl/
 • ---------niezależnatelewizja .pl
  --cięgiem pisać !!!-serwer ISTNIEJE !!!!!!!!!
 • nie powiem,
  ale jestem zaskoczony reakcją czytających, nie mając zielonego pojęcia o o co chodzi, już z góry ośmieszają, jednak sensację. Co do budowniczych jako Słowian, to mam mieszane uczucia, czy w tym domniemanym okresie tacy istnieli, może jakieś znaleziska szczątków ludzkich z tego okresu coś by powiedziały. Jedno jest pewne, sprawa zaczyna być znana, widziałem już dokument chyba w NatGeo, owszem prezentowany był tam jakiś sceptyk, ale to mówił, to wyglądało ,że robi z siebie kretyna, nie wiem czy celowo za pieniądze, czy , że ten typ tak ma. Chodzi o pewną drogę, idącą w kierunku szczytu, ułożoną z płyt kamiennych w domniemanym kierunku - szczytowi, nie dokopano się końca. Znamienne jest, że płyty mają pewne pofałdowania, przypominające podobne jakie "rzeźbi" płynąca woda na piaszczystym dnie, ten sceptyk dowodził, że to twór naturalny, że kiedyś musiała tędy płynąć woda, choć to było już dość wysoko itp. bzdury, ignorując fakt, że to były płuty, nie lita skała, że były dokładnie pasowane wzorami, że wzory były dość regularne, czego przyroda raczej nie robi, wręcz przeciwnie, do tego płyty nie leżały dowolnie, a widać, że tworzyły coś w rodzaju drogi, ścieżki itp. trakt. Podobnie tajemniczo wyglądały tunele, niby wykonane w piaszczystym gruncie, po dotknięciu ręką, łatwo dającym się rozsypywać, ale jakoś dziwnie trzymającym się, bez osuwania, można powiedzieć, że wbrew naturze, to właśnie ta niby "anty grawitacja", tunel mimo wieków, nie zasypywał się, jak prace w nim dokonywane, nie powodowały osunięć! Piramidy są dość duże, trudne do zauważenia z poziomu ziemi, może to była przyczyna, że nikt tego nie skojarzył z piramidami, podobnie było z rysunkami na płaskowyżu Nazca , przy okazji, oglądałem ten teren na Google Earth, widać tam sporo rysunków, nawet takie, których nie widziałem w oficjalnych publikacjach, może część jest oszustwem ? Tajemnic, jakie są do odkrycia jest sporo, ciekawe są np. słynne kręgi w zbożach, też wyśmiewane, ale kto w padł by je tworzyć parę wieków temu???? od kiedy zaczęto pisać kroniki, są takie wzmianki, np. z Anglii.
 • @FanDaVinci 01:01:18
  aa, jeszcze ciekawostka, może ktoś widział film , kręcony u wybrzeży Japonii, odkryto tam dziwne bloki skalne, wielkie jak domy, dziwnie regularne, tworzące coś na podobieństwo może nie piramid, ale dość regularne twory, co dziwne, mające określone kąty, czego natura robić nie lubi, płaskie powierzchnie, gładkie, kończące się kątami prostymi, wysokie na dziesiątki metrów itd. też o tym jakoś ogólna cisza.
 • -------SŁOWIANIE
  http://bialczynski.wordpress.com/category/mitologia-slowianska/page/2/
 • @cyborg59 22:33:30
  ponieważ i tak nie rozumieją ani podstaw elektrodynamiki ani podstaw STW.

  natomiast Tesla robi na tej gawiedzi wrażenie dużymi iskrami, wprost piorunami ... a lęk przed piorunem jest czymś immanentnym.

  a poza tym Eistein to Żyd ... więc wiadomo ... ten tego owego ...
 • @Krzysztof J. Wojtas 23:28:38
  a może szanowny bloger nie bardzo rozumie czego dotyczyły prace Einsteina ?
 • @Pirx 04:19:52
  Kabaret OTTO miał taki tekst w którym do wszystkiego co da się zjeść
  dodawali zasmażkę i skwarki. Jak do czegoś potencjalnie ciekawego dowalić
  Teslę i kosmitów to się robi budyń ze zasmażką i skwarkami.
  Nie dokończyłem z cementem. Do minerałów stosowana jest skala Mohsa
  2- gips , 10- diament . Cement pięć razy twardszy od współczesnego.
  Trzydzieści sekund na sprawdzenie w wikipedii i wiesz że kogoś wyobraźnia
  porwała.
 • @Pirx 20:26:06
  Wystarczy do czego? Żeby wrócić do matrixa? Miłych snów!
 • Świat według żydów to oszustwo...
  Ujawnione badania genetyczne w 2009 roku naukowców z Uniwersytetu Stanford są jednoznaczne. Polacy i Słowianie od jednego Ojca pochodzą, który żył około 11 tys. lat temu.
  Żydowskie i masońskie kalendarzyki są więc oszustwem.
 • Postępowcy odkryli, że postęp już był?
  Dziś w Radiu Maryja o kodzie kulturowym naszych przodków, którzy byli na wiele wyższym poziomie cywilizacyjnym niż my.

  Niestety postępowcy uporali się zarówno z naszą duchowością, jak kulturą.
 • @cyborg59 05:16:47
  Kabaret to Wy:
  Cyborg i Pirix zawsze razem jak Man i Materna
 • @LosHelios 09:30:39
  Zaczerwieniłem się ! Dzięki za komplement . Napisz jeszcze że 60min/godz
  a będę w niebie ! Dyrekcja cyrku w budowie.
 • Piramidy w Chinach:
  http://prosvetlenie.net/img/content/14/China_Pyramid_Hsien_Yang.jpg

  http://prosvetlenie.net/img/content/14/China_Pyramid_Hsien_Yang_Pyramid_Row_C.jpg

  http://prosvetlenie.net/img/content/14/China_Pyramid_Jinghe_25.jpg

  http://prosvetlenie.net/img/content/14/China_Pyramid_Xianyang_6.jpg

  http://prosvetlenie.net/img/content/14/China_Pyramid_Xianyang_7.jpg

  http://prosvetlenie.net/img/content/14/China_Pyramid_Yan_Ling_11.jpg
  Ta piramida 300 metrów do wysokości. Największa w świecie.

  http://prosvetlenie.net/img/content/14/xian-pyramid_t.jpg

  http://prosvetlenie.net/img/content/14/02.jpg

  Jest myśl, że to wszystko piramidy arii. Czasów dużego przesiedlenia narodów. To cerkwie bogom. Na nich i napisy są, ogromne, widziane z powietrza. Egipskie piramidy były przebudowane i przerobione do grobowców. W Chinach też. Na piramidach w Egipcie i na Sfinksie są ślady wodnej korozji, ostatni deszcz tam był więcej 7000 lat po temu. A egipskim grobowcom 5000 lat. Niełączeń w oficjalnej historii dużo.
 • --krasnoludki :)))
  http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=8e5DZ0s7AnE&feature=endscreen
 • @wszyscy
  Był taki wyklinany przez mainstream badacz starożytności - Zecharia Sitchin. Jego książki rzucają światło na pochodzenie i rozwój cywilizacji, łącznie z genezą władzy świeckiej i religijnej. Co do liczby 6 tysięcy lat, to według jego badań, jest to mniej więcej liczba lat jaka minęła od wprowadzenia oficjalnej rachuby czasu czyli kalendarza, a nie od stworzenia świata. Tego kalendarza do dziś używają Żydzi. Zgodnie z nim mamy rok 5773.
 • @IWH 10:31:54
  Zobacz to :
  http://www.gadling.com/2012/01/22/are-there-lost-pyramids-in-bosnia-probably-not/
  Jeżeli biznesmen chce na tym tle rozpętać jakąś nacjonalistyczną burdę,
  to źle !
  A w Chinach piramidy prawdziwe i pramidalne !
 • @Gawronski Rafzen 07:29:40
  "Żydowskie i masońskie kalendarzyki są więc oszustwem."
  No właśnie, ale wtedy świat się zawali osobom wierzącym w mity biblijne/ żydowskie.
 • --piktogramy
  http://www.youtube.com/watch?v=8fKbxYScmuE
 • @cyborg59 00:39:43
  No. Nie myślałem, że już zaczęło trząść; trzeba było bardziej uważać z piciem.
  Skutki mogą być nieodwracalne;-)))

  PS.
  Dla mnie Einstein to wstęp do rzeczywistej wiedzy. Tak stosownie - pierwsza klasa podstawówki. Problem, że jak się zrobi błędy na tym etapie to trudno je zniwelować później.
 • @Krzysztof J. Wojtas 14:56:18
  ha znalazłem w końcu:

  http://soundcloud.com/lucidonline/massive-attack-paradise-circus-feat-hope-sandoval-gui-boratto-remix

  a albercik morze mnie cmoknąć razem ze swoją teorią rozchodzenia się fal w PUSTEJ przestrzeni.

  I nic już go nie uratuję.
 • @LosHelios 15:53:22
  jego teorię są puste jak wydmuszka wielkanocna
 • @cyborg59 05:16:47
  właśnie cement, beton, np. Colosseum zbudowane jest z kamienia i betonu, Rzymianie go znali i stosowali, zagadką jest, że został na tak długo zapomniany!
 • @FanDaVinci 23:31:53
  Ilość surowca (pucolanów) była ograniczona.
  Wulkan przebijając się przez warstwy wapieni wypraża i wyrzuca materiał
  który trzeba zmielić , zmieszać z kruszywem, wodą....
  Naturalne zapasy szybko sie wyczerpały.
 • @Maciej Ka 21:01:56
  Bardzo ciekawy tekst. I teza o tym, że "kontrolowani jesteśmy przez agentów istot funkcjonujacych w innych częstotliwościach elektromagnetycznych" też ma prawo bytu.

  Niech Pan nie zwraca uwagi na tych dwóch jełopów Pirxa i cyborga59. Nudzą się w Dziale Nauka i Technika więc przyłażą tutaj i wpieprzają się między wódkę a zakąskę.

  Z jednym tylko DI nie ma racji.

  Nie istnieje elektromagnetyzm!!!
 • @LosHelios 09:30:39
  #Cyborg i Pirix zawsze razem jak Man i Materna#

  Nieszczęścia zawsze chodzą parami.
 • @Krzysztof J. Wojtas 14:56:18
  #Dla mnie Einstein to wstęp do rzeczywistej wiedzy#

  Starzejesz się. Czas Ciebie cofnąć do podstawówki.
 • @waldemar.m 12:16:08
  "Nie istnieje elektromagnetyzm!!!"

  istnieją krasnoludki !!!
 • @Pirx 13:28:15
  :D

  http://www.iceland.pl/artyk/040719artyk1.html

  Piszą też o tym ludzie od zgłębiania zagadnień HAARP.

  Ja mogę być trollem :P
 • @Pirx 13:28:15
  #istnieją krasnoludki !!!#

  Nawet znam ich pseudonimy: Prix i cyborg59
 • @Maciej Ka 16:05:44
  #Ja mogę być trollem#

  Gdy się ma do czynienia z takimi frajerami jak Pirx i cyborg59, to bycie trollem jest zaszczytem.
 • O k....wa ale jaja
  No proszę, piramid w Bośni badać nie pozwalają. W Egipcie to może każdy badać ile chce i jak chce, byle tylko miał środki. A tu nie pozwalają i strzegą ich dzień i noc. No ale jeden S. Osmanagich ma wyłączność. Dobre i to bo
  zawsze czegoś się dowiemy, zwłaszcza o agentach funkcjonujących w innych częstotliwościach (może pozaziemskich i niepomierzalnych!!). No i Słowianie najstarszym narodem na Ziemi? Czyli przywędrowali do Europy na długo przed wielką wędrówką ludów? To co jest prawdą w naszej historii?
  Chyba nic, bo kto co sobie wymyśli, to staje się prawdą. Czyli buddyzm wiodącą religią świata - "głoś to co sobie wymyśliłeś".
 • @waldemar.m 16:43:26
  żałosny frustrat :P
 • --skąd się wzięły bajki ?? :)))
  http://www.youtube.com/watch?v=Tyw86BlK7Pk
 • @Pirx 20:00:35
  Ale nie taki frajer jak ty.

  Smierć frajerom!
 • @Pirx 20:00:35
  Dopadnę ciebie frajerze choćby w piekle. To mnie wyleczy od frustracji.
 • @waldemar.m 22:34:43
  http://www.sherv.net/cm/emoticons/playful/teasing-with-poking-tongue-out-smiley-emoticon.gif
 • @Pirx 23:02:59
  Nareszcie zobaczyłem twoje oblicze, frajerze.
 • @waldemar.m 04:09:09
  masz niezłą fazę

  http://yoursmiles.org/bsmile/fun/b0213.gif
 • @oj :)
  Zostawić was na chwilę z piramidami :)
 • Egipt a Bośnia
  Cytat:
  "W Egipcie to może każdy badać ile chce i jak chce, byle tylko miał środki"
  Odp:

  To Hawas już pozwala?
 • Illyrianie
  Panie Redaktorze :-)

  Pańscy "Illyrianie" to po polsku Illirowie - prawdopodobnie przodkowie Albańczyków. Wypadałoby najpierw sprawdzić w prof. Google lub Wikipedii, a nie wypisywać głupoty. Z tymi Słowianami to totalna lipa, bo wtedy jeszcze nie istnieli. Nie było wtedy nawet Praindoeuropejczyków, a tym bardziej Illirów, co nie znaczy, że geny budowniczych piramid nie przetrwały na tym terenie.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY