Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
337 postów 1702 komentarze

Ja słucham siebie

Maciej Ka - .. Przychodźcie do mnie drogą serca, nie ścieżkami umysłu. Próżno szukacie Mnie rozumem ..

50,000 żołnierzy NSR wezwanych pod broń – czy może to ktoś zweryfikować?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Niepokojąca notatka ukazała się na stronie Salonu24:

Niepokojąca notatka ukazała się na stronie Salonu24:

„info z 16.11.2012 ok. godz. 19:30
Mobilizacja żołnierzy NSR !!!! 50.000 jest wezwanych pod broń!!
Mobilizacja w innych krajach !!!!
Patrz link: http://niezaleznatelewizja.pl/2012/11/alternews-16-11-2012/ patrz od 13:50
[posłuchaj rozmowę pod koniec programu z Dariuszem Kwietniem]
A jednak coś się dzieje i u nas !!!!

Ma ktoś kogoś znajomego z rezerwy by to potwierdzić?”

Tymczasem, YouTube zablokował mi dostęp do mojego konta YouTube z kilkoma tysiącami subskrybentów, rzekomo dlatego że promowałem treści zabronione przez prawo. Zastrzeżenie dotyczyło wywiadu z Rafałem Gawrońskim, który mówił o GMO i judeosatanistach w Sejmie. Wygląda na to, że YouTube chroni grupy przestępcze.
Na ten temat napiszę więcej już niedługo. Na razie proszę o koemtarze nt. rzekomej mobilizacji w Polsce i innych krajach.

================================================

Uwaga: we wczorajszym programie Alex Jones nawoływał wprost do obrony militarnej USA przed „globalistycznymi eksterminatorami”.  Można przypuszczać, że mobilizacja, z którą mamy chyba do czynienia jest częścią planu inwazji wojsk ONZ (armii światowej) na niektóre stany USA – szczególnie te, których obywatele są uzbrojeni po zęby. Aby wprowadzić Rząd Światowy, konieczne jest spacyfikowanie USA i głównym zadaniem Obamy ma być teraz konfiskata broni.
Jest to jasne takze dla amerykańskich patriotów, którzy przez ostatnie kilkanaście miesięcy intensywnie się zbroili. AArmia amerykańska na pewno nie wystąpi przeciwko własnym obywatelom. Widać to po szybko wzmagającym się ruchu secesjonistycznym, szczególnie Teksas w każdej chwili moze się odłączyć od USA.
Dlatego też globaliści mogą chcieć sztucznie sporwokować wojnę na Bliskim Wschodzie, by wciągnąć w nią wojska amerykańskie. Tymczasem „armia euuropejska” i innych krajów ONZ może zostać wysłana na podbój USA.
Niewątpliwie, koniec 2012 będzie burzliwy – globalni ludobójcy nie odpuszczą tej okazji by spowodować sytuację, w której zginą ludzie. Pamiętajmy, że ich głównym celem jest DEPOPULACJA, a więc pozbawienie życia miliardów ludzi.

=====================================

Nie będzie wojny ani secesji w USA – uaktualnienie, godz. 22, 17 listopada –  z wyjaśnienie od znajomego z Teksasu. Osoba, która to napisała zna doskonale amerykańskie realia, mieszka od kilkudziesięciu lat w Tekasie i ma dostęp do wiarygodnych informacji. Świadczy to o tym, że trudno wyrokować z odległości 5 tys mil o tym co się dzieje naprawdę po drugiej stronie oceanu… Bądźmy więc ostrożni z wszelkimi rewelacjami, łącznie z tymi, które ja tu podaję bazując na niezależnych publikacjach.
Postaram się cześciej zamieszczać opinie tej osoby i innych znajomych w USA.

Panie Marku, (…)
Część NG (non government, prace nie – rządowe) obsługuje zdemolowane Wschodnie Wybrzeże, więc elektrycy, hydraulicy A/C, gaziarze itd. zostali zmobilizowani i posłani w systemie rotacyjnym; wysłali kupę sprzętu, jechali już w czasie burzy. Nic sie nie dzieje. Texas, owszem podpisano 100 tys deklaracji o secesji, ale jak pan zobaczy kto, to widzi pan że większosc to Meksykanie z La Rasa, czyli marzyciele o Azultan. Zresztą tu cały czas się odłączają niech pan zobaczy bumper stickers:-))) (naklejki na zderzaki).
Texas dobrze wychodzi na kryzysie – w tym roku mamy przyrost 3%, najmniejsze bezrobocie bo stale walą ludzie z Północy i osiedlają sie w Texasie. Stąd już nie ma wolnizny mieszkaniowej i w poniedzialek Perotty otwarli nowa subdivission na budowę ponad 3 tys. domów kolo Alliance Airport. Buduja higwaye i rozjazdy Hi3 i 4. Są takie różne wybiegi dla osadzenia Obamy ale to sa sztuczki neokonów i wewnetrzne rozgrywki w elicie władzy. Ja od 15 lat nie miałem tyle roboty co w tym roku i nie widać końca.

Źródło: Monitor-polski.pl
Źródło zdjęcia: gazeta.pl

Tusk o możliwości wybuchu wojny domowej w Polsce

KOMENTARZE

 • Jeżeli ktoś zna angielski i ma dużo czasu, to na tym forum znajdzie wiele informacji o tym co się tam dzieje.
  http://www.defence.pk/forums/
 • Oczywiście przypominam - gromadzić zapasy.
  Wszystkiego co jest potrzebna do życia, a co nie psuje się w kilka dni. Mięso w puszkach, kasza, ryż, itd. Bo masło psuje się szybko, ale słonina czy olej rzepakowy już nie. A i baterie do latarki, i świece, i spirytus, i opatrunki. Itd. każdy musi pomyśleć. Nasi rodzicie traktowali to jako rzecz naturalną, zawsze coś tam było pochowane gdzieś w piwnicy, czy na strychu.
 • @vortex 00:02:10
  oni coś grubo przymotali..
 • @
  wartość bojowa - czy to przy agresji zewnętrznej czy walkach wewnętrzych zero (słownie zero). Nie ma się czym przejmować. :)
 • @SZUKAM 00:16:37
  Propaganda emocjonalna?
 • @Maciej Ka 00:27:04
  Jak widzę tego byłego ambasadowa Izraela w Polsce. I oglądam go w telewizji polskiej, to już wiem że będzie urabiana opinia polska pod kątem
  interesów Izraela.
  A jakie są interesy Izraela to widzimy to co on wyrabia w strefie Gazy.
 • @rerak 08:26:33
  lepiej dmuchac na zimne. Z Globalistami nigdy nie wiadomo. Im chodzi o depopulację (przeciez mówi juz o tym otwarcie na... "wykładach" cudowny produkt Wolnego Rynku, Bill Gates)... Oni juz mają pobuodwane schrony (np w Denver) a cała reszta niech się wytłucze. To że armie rodzime mogą okazac się lojalne z narodami to oni własnie biora pod uwagę. Dlatego będą je przerzucac. Na nas np napuszczą Niemców, albo Holendrów (którym Polacy zabieraja pracę) itd.
 • NSR to niecałe 10 tys. żołnierzy
  NSR to niecałe 10 tys. żołnierzy, takiej bzdurnej informacji to dawno nie widziałem. Z kilku żołnierzy NSR jakich znam każdy kto usłyszał tę informację śmiał się do łez.
  Drodzy Państwo - Wojsko Polskie niestety jest w stanie rozkładu i mobilizacja takiej liczy rezerwistów to moim skromnym zdaniem byłaby na liczącą obecnie 100 tys. armię zadaniem bardzo trudnym które każdy by zauważył.
 • @Zły Porucznik 09:40:28
  Ta storona monitor Polski pisze takie bajki jakieś bractwo smoka ratuje swiat.
  W wszystkim trzeba mieć umiar tam gdzie zaczyna się głupota nienawiść trzeba się zreflektować przynajmiej w moim wypadku.
  To scenariusz raczej do filmu z gatunku SF

  cytat
  Włoska loża masońska P2P (która wg. Fulforda dokonała m.in. zamachu smoleńskiego), jawnie chwali się tym, że finansowała i popierała komunizm. Dało jej mocny wpływ na komunistyczną młodzieżówkę popierającą ustępującego lidera partii Hu Jintao. Tego wpływu nie będzie na przejmującego władzę Xi Jinpinga.
  Nowi liderzy Chin poinformowali już Bractwo Białego Smoka, że będą popierać powstanie ekonomicznej agencji planistycznej z udziałem międzynarodowych ekspertów.

  Pod koniec tego miesiąca odbędą się też negocjacje pomiędzy Bractwem Białego Smoka, a przedstawicielem rządu Korei Północnej. Kim Jong-Un dał już jednak znać, że jest gotów przestać odgrywać rolę „złego człowieka”, do której został zmuszony i zakończyć zimną wojnę.

  W każdym przypadku, na jesieni należy zaprzestać zadawnionych waśni i konfliktów, a skupić się na kreowaniu idealnego świata.

  http://www.monitor-polski.pl/benjamin-fulford-nie-bedzie-kolejnego-imperium-chazarskiego/
 • @Browar 09:48:35
  Co nie znaczy, że cichej mobilizacji nie ma. Ale nie NSR tylko zwykłej rezerwy, i chyba nie aż 50 tysięcy. Jeżeli wyślą nasze wojska na Bliski Wschód, to na początku pewnie 10-20 tysięcy, tych zawodowych, z najbardziej mobilnych jednostek. Ale wtedy część koszar pozostanie pusta, tam przyjdą ci z rezerwy.
  Na jednostkach nie muszą o tym nawet wiedzieć. Pewnej nocy obudzi ich alarm i dostaną rozkaz szybkiego opuszczenia z koszar z całym sprzętem, nawet im nie powiedzą gdzie jadą.
 • @Zły Porucznik 10:15:10
  :) Miłej niedzieli życzy porucznikowi podoficer mat głębokiej rezerwy.
 • @Browar 09:48:35, @vortex 10:14:23
  A to co innego ;)
  Jeśli istnieje Bractwo Białego Smokaz takimi wpływami to i 50 tys. żołnierzy NSR też istnieje ;)

  Vortex -poczytaj sobie więcej o NSR-e- niestety to nie wygląda tak jak myślisz, etaty NSR przemieszane są wraz z etatami armii zawodowej i tak np. znam D-cę plutonu z NSR który dowodzi całym plutonem żołnierzy zawodowych ;) Przez 30 dni w roku ;) Takich paranoi jest więcej.

  Druga sprawa to przydział kryzysowy i uruchomienie procedury natychmiastowego stawiennictwa -to są spore koszty i kasa.
 • @Browar 10:18:22
  Bardzo dziękuję, i również życzę miłej niedzieli ;)
 • @vortex 10:14:23
  Vortex zapytaj kogoś kto jest rezerwistą czy posiada kartę mobilizacyjną. Na chwilę obecną to wielka rzadkość- rezerwy WP są niestety w głębokiej zapaści - o czym wielokrotnie mówił gen. Skrzypczak.
  Tak się składa, że akurat jestem jednym z nielicznych szczęśliwców którzy kartę mobilizacyjną posiadają i na temat mobilizacji nic nie słyszałem -a proszę uwierzyć nie jest to łatwy proces, i gdyby armia liczącą niecałe 100 tys. żołnierzy chciała zmoblilizować chociażby połowę z tego czyli 25 tys. żołnierzy to byłby to bardzo poważny wysiłek organizacyjny bardzo trudny do ukrycia.
  Jako ciekawostkę podam fakt mobilizacji WP w 1939 r. gdzie ówczesne WP przeprowadziło ukrytą mobilizację realizowaną od marca 1939 r. kórą de facto zakończyła się sukcesem, bo z planowanych 1 300 000 rezerwistów zmobilizowano około 1 mln. Nawiasem mówiąc rezerwistów było 4 mln., lecz tylko dla 1 300 000 były środki walki.
 • @Maciej Ka
  Z innego źródła dotarło do mnie potwierdzenie. O szczegóły będzie można zapytać zapewne w NSR w poniedziałek.
 • @Pluszak 12:39:59
  "Z innego źródła dotarło do mnie potwierdzenie. O szczegóły będzie można zapytać zapewne w NSR w poniedziałek."
  =====================

  50 tys na pewno nie, zwłaszcza z NSR, ale coś się dzieje.
  To czekamy, ale na razie pewne jest to iż premier Izraela dzwonił wieczorem do Tuska z JAKIMIŚ instrukcjami jak to szef do podwładnego wasala. Mówiono o tym w TVP INFO. Pytanie jakimi? To przecież nie jest wojna ze Strefą Gazy tylko, zatem z kim jeszcze. Syria? Bo chyba JESZCZE nie Iran.
 • @Pluszak 12:39:59
  Thx
 • @Zły Porucznik 09:40:28
  Istotnie, w Polsce NSR liczą około dziesięć tysięcy członków. Trudno to policzyć, bo NSR są traktowane jako element kształcenia rekrutów przed ich wstąpieniem w szeregi armii.
  Każdy kandydat na żołnierza musi przewinąć się przez NSR. I tyle jest z niego pożytku bo nie gwarantuje on rezerwy na czas wojny.
 • @Marek Kajdas 13:59:18
  obserwujmy..
 • Nie ma co sie podniecac jak sie nie ma na cos wplywu...
  nie tak dawno babki wrozyly, ze to armia amerykanska bedzie - pacyfikowac swoich rodzicow i ziomkow...A

  tu prosze okazuje sie, ze nie...I

  to jest B. dobry - news...)))
 • @Marek Kajdas 13:59:18
  Już w lutym (23-24.02.2011 rok) D.Tusk z rządem odwiedził Izrael, gdzie podpisał m. inn. umowę o współpracy wojskowej z Izraelem
  - efektem tej umowy były ćwiczenia naszych F-16 z lotnictwem Izraela na pustyni Negew(marzec 2012 rok).
  - na początku czerwca br. lotnicy polskich Sił Powietrznych po raz pierwszy wzięli udział w elitarnych ćwiczeniach 'Red Flag' na Alasce. Ćwiczyli tam w warunkach zbliżonych do rzeczywistego pola walki
  - dodatkowo trzeba tu wspomnieć o złożonym przez MON w 2012 roku, zamówieniu w USA na uzbrojenie do F-16, w tym na ciężkie bomby burzące, które raczej nie posłużą do obrony polskiej przestrzeni powietrznej. Zamówienie o wartości ok.0.5 mld$(ok. 1,5 mld PLN).
  - nowy ambasador USA w Polsce o bardzo konkretnych doświadczeniach związanych z konfliktami zbrojnymi:
  "Ambasador Stephen D. Mull

  Stephen Mull został zatwierdzony na stanowisku ambasadora Stanów Zjednoczonych w Rzeczypospolitej Polskiej 22 września 2012 roku. W okresie od 21 czerwca 2010 do 5 października 2012 roku pełnił funkcję sekretarza wykonawczego w Departamencie Stanu. Od sierpnia 2008 roku zajmował stanowisko starszego doradcy podsekretarza stanu ds. politycznych Williama Burnsa; w ramach piastowanego stanowiska koordynował działania dyplomatyczne Stanów Zjednoczonych wobec Iranu, zarządzał działaniami kryzysowymi prowadzonymi przez Departament Stanu w czasie wojny rosyjsko-gruzińskiej w sierpniu 2008 roku oraz prowadził negocjacje dotyczące różnych kwestii obrony narodowej USA, m.in. uczestniczył w rozmowach nt. umowy umożliwiającej przeloty amerykańskich wojskowych samolotów dostawczych do Afganistanu przez rosyjską przestrzeń powietrzną. Na początku kadencji prezydenta Obamy kierował pracami Biura Podsekretarza ds. Bezpieczeństwa Międzynarodowego i Kontroli Zbrojeń do czasu objęcia stanowiska przez mianowanego na stałe podsekretarza."
  - - 25, 26.07.2012 roku, Minister ON Siemoniak z wizytą w Waszyngtonie:
  "Siemoniak z Panettą o Syrii, Afganistanie i współpracy wojskowej"
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/siemonia...
  - "Robert Kupiecki ma zostać nowym wiceszefem MON"
  http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-ro...
  Kupiecki ma być specem od kontaktów z USA i z NATO

  I na koniec doniesienie z soboty.
  Centrum Informacyjne Rządu informuje:
  W sobotę (17 listopada br.) około godziny 21.00 obyła się rozmowa telefoniczna pomiędzy premierem Donaldem Tuskiem a premierem Izraela Benjaminem Netanjahu. Premier Izraela poinformował szefa polskiego rządu o sytuacji w regionie oraz powodach i okolicznościach prowadzonych przez Izrael akcji militarnych. Rozmowa odbyła się z inicjatywy strony izraelskiej.
 • @Daro 15:30:12
  Daro - i dlatego taki problem z ukompletowaniem NSR-u, bo chłopaki przechodzą do służby zawodowej.

  Ale widać plotka żyje własnym życiem i niektórzy w nią już uwierzyli.
  I chyba nikogo tu nie interesuje że Minister Obrony Narodowej praktycznie cały czas jest poza krajem, od jutra w Brukseli:
  http://www.mon.gov.pl/pl/artykul/13688
 • @35stan 15:47:36
  A może jednak akcja w Strefie Gazy skoro Izrael gromadzi tam wyjątkowo duże siły, ale docelowo to będzie misja międzynarodowa z jakimś tam mandatem może i ONZ, a może innym, zawsze coś wymyślą. Izrael robi swoje, wychodzi ze Strefy Gazy i przekazują ją w administrację siłom międzynarodowym, w tym oddziałom Polaków. Potrzebny nam taki kłopot? Izrael chce uwikłać świat w Bliski Wschód. Niech się od Polski raz na zawsze ODPIERDOLĄ i trzeba im to przy każdej okazji mówić otwarcie! Nierządy Tuska i reszty bandy nie będą wieczne, a wtedy żegnaj Izraelu. Zwijać ambasadę i g... nas interesuje co się tam będzie działo.

  Nie będą tam w Strefie Gazy i na Zachodnim Brzegu Jordanu mile widziane żadne wojska służące Izraelowi. Nie pchajmy się tam, bo nasi wrócą w zalutowanych trumnach, a my stracimy dziesiątki miliardów na nową wojnę. Do tego tzw terroryzm ktokolwiek się tym bawi, bo na pewno nie alkaida, ale ci używają takich szyldów, sterują palantami od środka przez bolków itp

  Poza tym koszty, znowu kolejne miliardy pójdą w błoto jak w to CAŁKIEM ZBĘDNE uzbrojenie F-16 w zakresie ofensywnym do burzenia budynków, bunkrów. Nam potrzebne do nich najbardziej dalekiego zasięgu rakiety powietrze-powietrze, także standardowe, typowe do zwalczania celów powietrznych z bliska, rakiety przeciwokrętowe dalekiego zasięgu najlepiej z opcją używania ich przeciw celom lądowym także, oraz uzbrojenie do zwalczania czołgów, oraz lżej opancerzonych pojazdów. Tego trzeba najwięcej, 40 samolotów może z dużej odległości natłuc setki czołgów i innego żelastwa uciekając w porę przed rakietami wroga. Bomby zrzucane bezpośrednio na cel... do muzeum. To za drogie samoloty żeby ich używać jak jednorazowych Łosi, a teraz jest o wiele trudniej wyjść cało.

  Uzbrojenie do F-16 powinniśmy produkować w kraju, dymają nas na całe miliardy, o ile pamiętam koszt całego kontraktu... to w 1/5 LICHWA, przecież to ZDRADA POLSKI. Miliard dolarów w błoto.

  Jeżeli do Strefy Gazy wyślemy Rosomaki nawet dopancerzone, to Hamas pęknie ze śmiechu. To są ludzie walczący z nowoczesnymi czołgami Izraela które wytrzymują pocisk z T-72 jakby proca uderzała, a nie solidna armata. Z łatwością rozwalą całe nasze konwoje i ratunkowe misje toże. Kamieniami je rozwalą dzieci i teraz wiemy skąd mowa o dzieciach w naszych "doktrynach obronnych". Chodzi o dzieci Palestyńczyków, Syryjczyków, Irańczyków, Libańczyków.

  Mam przeczucie że Tusk szykuje nas na misję w Palestynie lub u jej sąsiadów.
 • @Zły Porucznik 16:14:23
  "I na koniec doniesienie z soboty.
  Centrum Informacyjne Rządu informuje:
  W sobotę (17 listopada br.) około godziny 21.00 obyła się rozmowa telefoniczna pomiędzy premierem Donaldem Tuskiem a premierem Izraela Benjaminem Netanjahu. Premier Izraela poinformował szefa polskiego rządu o sytuacji w regionie oraz powodach i okolicznościach prowadzonych przez Izrael akcji militarnych.

  Rozmowa odbyła się z inicjatywy strony izraelskiej."
  ================
  http://maciejka.nowyekran.pl/post/80207,50-000-zolnierzy-nsr-wezwanych-pod-bron-czy-moze-to-ktos-zweryfikowac#comment_677097

  Tak sobie z nudów wziął i zadzwonił przed snem? Po co miałby nas informować o swoich krokach? Polska to nie USA, czy Wielka Brytania, czy Egipt po drugiej stronie granicy, czy Rosja mocno tam grająca. Do pionka nie dzwoni się z informacjami i proszeniem o pomiłowanie za przelewanie krwi cywilów, ale z ROZKAZAMI, z ŻĄDANIEM udziału w czymś tam. O czym naprawdę gadali, prędzej nam Putin powie, bo przecież dziadów podsłuchują plus agentura z najwyższych szczebli. Może prasa sowiecka napisze.
 • @Marek Kajdas 17:07:49
  Panie Marku Pan czytał tą stronę trochę dystansu Zamiast czytać te głupoty pośmiejmy się
  http://www.youtube.com/watch?v=Bq_7Z5BjCLc

  Panie poruczniku melduję że odrazu mozemy wywiesić białą flagę.!!
 • A jednak Syria, jest kolejna przesłanka na ten kierunek - Turcja zwykle ma nosa do wojen, tak było z Irakiem
  http://wpolityce.pl/wydarzenia/40874-do-turcji-dotrze-wkrotce-przynajmniej-jedna-bateria-niemieckich-patriotow-do-obrony-przed-atakami-z-syrii
 • @ Autor
  Dementuję! - piłem dzisiaj w knajpie z kubków NSR, gdyby była mobilizacja to przecież kubki byłyby chyba spakowane???
  poza tym klienci z sąsiedniego stolika i barman sądząc po słownictwie i poruszanych tematach byli wojskowi, nic o tym nie wspominali. Umawiali się za to na (przepraszam za wulgaryzm) "dymanko we wtorek". No chyba, że to kryptonim operacji? Niech to ktoś sprawdzi !!
  ;)
 • @Szeregowy Kowalski 22:32:36
  :D
 • @Maciej Ka 01:59:49
  No i głupia plotka ma swój finał:


  - W WSzW i WKU nie jest prowadzona żadna mobilizacja. Obecnie w jednostkach i instytucjach Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych trwa ćwiczenie wspomagane komputerowo pk. KUJAWY-12. W ramach tego ćwiczenia w niektórych jednostkach, zgodnie z planem, powoływani są na rotacyjne ćwiczenia żołnierze NSR – napisał w odpowiedzi na nasze pytania kmdr Janusz Walczak Dyrektor departamentu Prasowo – Informacyjnego MON.
  http://niezalezna.pl/34950-nasz-news-powszechne-manewry-wojskowe
 • @Zły Porucznik 20:35:07
  I wszystko jasne. Przecież nie piszemy tutaj tylko prawdy ale analizujemy różne rzeczy.

  Zweryfikowane - temat zamknięty. Ot tyle..

  Dzięki za informację.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY