Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
337 postów 1702 komentarze

Ja słucham siebie

Maciej Ka - .. Przychodźcie do mnie drogą serca, nie ścieżkami umysłu. Próżno szukacie Mnie rozumem ..

14 grudnia 2012 r. to czarny dzień dla wszystkich pacjentów w Unii Europejskiej.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tego dnia w Polsce - tak jak w pozostałych krajach UE, zaczęło obowiązywać rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej nr 1924/2006/CE.

Szanowni Państwo,
14 grudnia 2012 r. to czarny dzień dla wszystkich pacjentów w Unii Europejskiej. Tego dnia w Polsce - tak jak w pozostałych krajach UE, zaczęło obowiązywać rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej nr 1924/2006/CE. Zakazuje ono producentom naturalnych środków leczniczych zamieszczania na opakowaniach informacji o ich korzyściach terapeutycznych.
Jeśli nie odczuli Państwo jeszcze do dziś tej zmiany, sprawdzając choćby opakowania na półkach w supermarkecie, to dlatego, że producenci wyprzedają jeszcze swoje zapasy. Jednak już wkrótce niezwykle trudno będzie wybrać odpowiednie preparaty naturalne, gdyż na ich opakowaniach nic nie będzie napisane.
Ta decyzja Unii Europejskiej stoi w sprzeczności z wolą jej obywateli, którzy wybierają leczenie za pomocą naturalnych środków, nie chcąc narażać się na potencjalnie poważne skutki uboczne leków chemicznych. Ingeruje ona w nasze podstawowe prawa. Pacjenci muszą mieć prawo wyboru sposobu swojego leczenia!
Instytut Obrony Zdrowia Naturalnego w dalszym ciągu prowadzi w większości krajów Unii Europejskiej akcję protestacyjną przeciwko temu rozporządzeniu. W 2012 roku Komisja Europejska otworzyła bowiem możliwość zaskarżenia tych regulacji w drodze referendum obywatelskiego.
Jednak aby nasz głos został wysłuchany, potrzebujemy zebrać 1 milion podpisów w całej Europie. W Holandii udało się uzyskać poparcie rządu już po zebraniu około 25 000 podpisów. W Polsce mamy już niemal 50 000 podpisów. Ale to nie wystarczy. Podobnie jak w Hiszpanii, Francji i innych krajach Unii wciąż walczymy o jeszcze większe wsparcie tej inicjatywy.
Dziękuję więc Państwu za dotychczasowe wsparcie, ale nadal jest ono potrzebne. Prosimy w dalszym ciągu o przekazywanie informacji na temat tej petycji członkom rodziny, przyjaciołom i znajomym. Aby podpisać petycję, proszę kliknąć ten link:http://www.iozn.pl/petycja/Podpisz_petycje.html.

Życzę Państwu Szczęśliwego i Zdrowego Nowego Roku!

Z wyrazami szacunku,

Augustin de Livois
Instytut Obrony Zdrowia Naturalnego

PS: Jeśli interesują Państwa naturalne środki lecznicze, ukazała się właśnie polska edycja bezpłatnego francuskiego newslettera poświęconego zdrowiu i medycynie naturalnej (newsletter Poczta Zdrowia, rozsyłany przez Poczta Zdrowia Sp. z o.o. ? naszego partnera). Jest on wysyłany emailem dwa razy w tygodniu ? za darmo. Newsletter podaje informacje o najnowszych, najbardziej wiarygodnych metodach naturalnych terapii. Autorzy docierają do wyników najnowszych badań na temat naturalnych metod leczenia i zapobiegania chorobom. Jeśli chcieliby Państwo go otrzymywać w języku polskim, można zarejestrować się za darmo tutaj.

Źródło obrazka: http://hylobatesconsulting.wordpress.com/

Tekst z newslettera.

KOMENTARZE

 • Maciej Ka
  Dziękuję za informację, podpisałam .
 • @Astra 16:49:29
  Dzięki :)
 • Petycja
  Chciałem też podpisać petycję, ale widzę pewien problem.
  Otóż link do petycji prowadzi przez facebook do strony petycji. Strona domaga się do działania odblokowania przez mój bloker skryptów oraz zawiera obiekt flash, który też trzeba odblokować ręcznie żeby działał.

  Innymi słowy, mam obawy co do bezpieczeństwa tych stron - wydają się ingerować w mój komputer poprzez skrypty.

  Podpisywałem różne petycje, ale nigdy nie trzeba było odblokowywać aż tylu automatów, stanowiących potencjalne zagrożenie dla komputera.

  Akcję popieram i jak wspomniałem chciałbym podpisać, ale może moglibyście dać link bezpośredni do samej petycji?
 • @BrodaczOlo 15:55:51
  Dzięki za informacje. Podmieniłem link na bezpośredni. Nie wiem czemu to miało służyć. W takiej postaci dostałem.

  Podaję również tutaj: http://www.iozn.pl/petycja/Podpisz_petycje.html.

  Pozdrawiam
 • @all
  Tylko nie wiem czy należy ją podpisywać.
  Podczas weryfikacji wyszły dziwne informacje, strategiczne, które mogą wykazać, że ta ustawa jest jednak ludziom na rękę. Tak jak by ktoś pociągnął za inny sznurek.

  Nie wiem co dalej. Czy dalej propagować, czy blokować. Szukam konkretnego sprostowania mającego potwierdzenie.
 • @Maciej Ka 00:48:50
  Podczas weryfikacji wyszły dziwne informacje, strategiczne, które mogą wykazać, że ta ustawa jest jednak ludziom na rękę. Tak jak by ktoś pociągnął za inny sznurek.

  >>> co masz na myśli ?
 • @a1a 15:33:23
  Napiszę o tym, jak zweryfikuję.
  Chodzi o to, że "ktoś" opatentował pewne rzeczy i załatwił koncerny tak, że nie mogą one korzystać z określonego nazewnictwa.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY