Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
337 postów 1702 komentarze

Ja słucham siebie

Maciej Ka - .. Przychodźcie do mnie drogą serca, nie ścieżkami umysłu. Próżno szukacie Mnie rozumem ..

Międzynarodowy Trybunał d/s Zbrodni Kościoła i Państwa

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Papież Benedykt XVI, Elżbieta Windsor królowa Anglii oraz Premier Kanady Stephen Harper - skazani na 25 lat bezwarunkowego pozbawienia wolności oraz na konfiskatę dóbr?

Źródło: Papież Benedykt XVI skazany na 25 lat pozbawienia wolności

Międzynarodowy Trybunał d/s Zbrodni Kościoła i Państwa działa w 15 krajach, jest legalnie powołanym Międzynarodowym Trybunałem Sprawiedliwości o charakterze karnym, powstał na bazie prawa anglosaskiego, gdzie każda grupa sędziów i obywateli ma prawo powołać trybunał do ścigania szczególnie odrażających zbrodni. Pracujemy nad powołaniem oddziału w Polsce. Nie jest to jakiś "fake", tylko legalna, umocowana prawnie organizacja międzynarodowa zajmująca się ściganiem zbrodni przeciwko ludzkości. Może karać poszczególne osoby fizyczne. Kościelni ludobójcy i pedofile chcieliby zrobić z takiego Trybunału fake i przemilczeć legalne wyroki Trybunału, to inna podła sprawka katolickich brzydali, ludobójców i pedofilów. Siedzibą Trybunału jest Bruksela, posiada oddziały w 15 państwach, w tym we Włoszech.  

Jakoś w krajowej prasie III RP zwanej Polską na razie o tym cicho a tu takie rzeczy się dzieją....
W dniu 25.02.2013 Międzynarodowy Trybunał ds. Zbrodni Kościoła i Państwa wydał wyrok skazujący Elżbietę Windsor królową Anglii, głowę kościoła katolickiego Josepha Ratzingera (i poniekąd sam kościół katolicki jako organizację) oraz Stephen-a Harper-a - premiera Kanady na 25 lat bezwarunkowego pozbawienia wolności oraz na konfiskatę dóbr... W przypadku papieża konfiskata ma dotyczyć dóbr Watykanu, dlatego papież musial ustąpić, gdyż wiedział o spodziewanym wyroku karnym... Wyrok uprawomocni się 4 marca 2013 roku, stąd abdykacja w trybie nagłym z dniem 28 luty 2013, przed uprawomocnieniem się wyroku karnego. Jest to wyrok na mocy orzeczenia Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości (MTS) z siedzibą w Brukseli nr. 022513-001. Kwestia jak najbardziej do sprawdzenia, przy czym osoby posługujące się językiem angielskim będą miały znacznie łatwiej... Wypowiedź biskupa Pieronka z połowy lutego 2013, że papież i kościół katolicki mają poważniejsze problemy niż pedofilia, wydaje się teraz całkiem zrozumiała. 

To wszystko tłumaczy szybką abdykację papieża Józefa Ratzingera aka Benedykt XVI i jeszcze szybciej organizowane konklawe... Osobom, które o prawnych problemach Watykanu nigdy nie słyszały dodamy, że zaczęły się one z dniem 14.02.2011 w momencie złożenia doniesienia przez doktorów prawa Christian-a Sailer, Gert-Joachim-a Hetzel i prof. Luis Moreno Ocampo o popełnieniu przestępstwa przez dr Josepha Ratzingera, Papieża Kościoła Rzymsko-Katolickiego z powodu popełnienia zbrodni przeciw ludzkości, zgodnie z art.7 Statutu MTK... 59 stronicowy dokument wylicza wszelkie zbrodnie kościoła rzymsko-katolickiego, które nie były sądzone dotąd tylko dlatego, że wyszły one z instytucji, na której czele stoją “najwięksi dygnitarze”, którzy wydają się stać ponad wszelkimi czynami karalnymi. Tradycyjna służalczość wobec dostojników Kościoła katolickiego zabiła wszelkie poczucie praworządności. 

W dokumencie opisano trzy przestępstwa przeciwko ludzkości, za które dr Joseph Ratzinger, jako były kardynał, a obecnie papież jest odpowiedzialny karnie i ścigany dożywotnio, bez przedawnienia z mocy Prawa Międzynarodowego. 

1. Utrzymywanie i kierowanie ogólnoświatowym totalitarnym, przymusowym reżimem, który uciska swoich członków za pomocą gróźb budzących strach i szkodzących zdrowiu. 

2. Utrzymywanie siejącego śmierć zakazu używania prezerwatyw także wtedy, kiedy istnieje zagrożenie zakażeniem HIV/AIDS.

3. Utworzenie i utrzymywanie ogólnoświatowego systemu tuszowania i ułatwiania przestępstw seksualnych przez księży katolickich, co jest pożywką dla coraz to nowych przestępstw. 

4. Odpowiedzialność za ludobójstwo indiańskich, niechrześcijańskich dzieci w Kanadzie. 

Jak ktoś chce bardziej zgłębić temat załączamy link do obszerniejszego streszczenia powyższego dokumentu na stronie Trybunału. Jeżeli chodzi o decyzję z 25 lutego 2013 to źródło, można tam też znaleźć link nawet do filmu na YT (angielski) i zdjęcia wydanego wyroku... Znającym angielski zamieszczamy orzeczenie z Brukseli a osobom nie posługującym się angielskim streszczamy z grubsza co postanowił sąd... 

Ryc. Papież Benedykt XVI skazany przez Trybunał Karny na 25 lat więzienia 

Papież Benedykt XVI skazany na 25 lat więzienia

Oryginalna treść informacji Trybunału ITCCS z Brukseli oraz źródło tekstu:  Papież Benedykt XVI skazany na 25 lat pozbawienia wolności

Wszystkie oficjalne informacje sądowe o wyroku na papieża są tutaj: 

http://itccs.org

Tekst został skopiowany w całości ze strony autora bez pytania o zgodę, co w obliczu werdyktu wydaje się być usprawiedliwione i społecznie oczekiwane. W razie sprzeciwów dostosuję się do oczekiwań autorów.

Verdict and Sentence: Genocide in Canada


http://johngaltspeakin.wordpress.com/2013/02/17/masowe-ludobojstwo-dzieci-mohawk-dokonane-przez-krolowa-wielkiej-brytanii-i-watykan-odkryte-w-kanadzie/

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=jSn04oR0U4g#!

Zresztą polecam wątek na prawda2.info

Z dedykacją dla naszego rządu:

20 marca..

KOMENTARZE

 • Wyznawcy Stalina i Hitlera stworzyli trybunał i chcą sądzić???
  Najpierw niech osądzą żyjących jeszcze zbrodniarzy systemu faszystowskiego i bolszewickiego oraz tych ludzi i te organizacje (także siebie), które kultywują i kontynuują dzieło Hitlera i Stalina - łącznie z tymi, którzy te faszystowskie i bolszewickie złogi nazywają "ludźmi honoru"!
  Członków tego "Międzynarodowego Trybunału ds. Zbrodni Kościoła i Państwa" - a który jest równie "międzynarodowy" jak i "Międzypaństwowy Komitet Lotniczy MAK" i jego przewodnicząca, spadkobierczyni NKWD, kagiebistka Tatiana Anodina - należałoby wyłapać jak groźne dzikie zwierzęta i zamknąć w odosobnieniu, w czymś w rodzaju ZOO - by ludzie mogli przyprowadzać dzieci i pokazywać ich ku przestrodze na przyszłość!
 • Głupich szukają, a tu tymczasem:
  Szanowni Politycy Przedstawcie nam plan spłaty polskiego zadłużenia. Kiedy i czym planujecie spłacić WASZ dług. Na nasze dzieci i wnuki (których rodzi się coraz mniej) nałożyliście kontrybucję na całe ich życie. Urodzą ... i umrą - niewolnikami. Co naszego chcecie sprzedać, aby dochód wystarczył na te długi? Przemysł stoczniowy - sprywatyzowany - nie produkuje. Przemysł samochodowy - nie istnieje. Przemysł wydobywczy - ledwie zipie - sprowadzacie energię i surowce. Hodowla bydła i trzody - spada. Co NASZEGO chcecie sprzedać, aby spłacić WASZE długi? Chcecie sprzedać Śląsk?... Pomorze? - na pewno wystarczy? Jesteś Polakiem - nie dyskutuj o małej Madzi. (Wklejajcie ten tekst na każdym forum; niech władza zacznie dostrzegać naród i rzeczywiste problemy!)
 • @AlexSailor 09:20:02
  Międzynarodowy Trybunał d/s Zbrodni Kościoła i Państwa w następnym procesie, chyba uwzględni orzeczenie za bezczynność decydentów, przy ratowaniu narodów przed niemożliwym do spłat zadłużeniem.
 • @AlexSailor 09:20:02
  Mniej więcej o tym mowa w ostatnim filmie tego posta, który zadedykowałem dla naszego rządu.
 • @
  http://www.youtube.com/watch?v=-DuGEHzK4KU

  http://www.youtube.com/watch?v=9XttXhxYIKI
 • @rerak 06:47:25
  Ciężko, żeby w takim gównie jedna maciejka zajeżdżała :P

  Jak widać żyzny materiał :P
 • @rerak 15:24:47
  Szczerze..? do tego szamba każdy przykłada łapę... nawet brakiem zainteresowania.. zatem nikt nie jest bez winy...
 • @Maciej Ka
  Niektorzy 'katolicy' beda szli w zaparte i nic na to nie poradzimy.
  Ci katolicy nie w Boga wierza, lecz w KrK- organizacje - korporacje...

  Fakty mowia za siebie.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY