Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
337 postów 1702 komentarze

Ja słucham siebie

Maciej Ka - .. Przychodźcie do mnie drogą serca, nie ścieżkami umysłu. Próżno szukacie Mnie rozumem ..

Epicyte - antykoncepcyjna kukurydza GMO

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Monsanto i DuPont - najwyższa jakość!!

Wycinek z filmu Gary Null’a: GMO ticking time bomb.

DEPOPULACYJNA

KUKURYDZA!!!

“… W roku 2001 mała kalifornijska firma biotechnologiczna Epicyde, opatentowała produkt, opatentowała gen, który powoduje zarówno u mężczyzn jak i kobiet, jedzących go w jakiejkolwiek formie, wytwarzanie przeciwciał przeciwko spermie.
Jeśli mężczyźni jedzą gen epicyde, produkują przeciwciała przeciwko własnej spermie, czyniące ich nieodwracalnie bezpłodnymi. Jeśli kobiety jedzą gen epicyde, to podczas stosunku ich ciało produkuje przeciwciała przeciwko spermie, która została “zdeponowana” i stają się bezpłodne poprzez niszczenie spermy.

DuPont i Monsanto utworzyły joint venture, nabyły firmę Epicyde i zdołały skomercjalizować gen Epicyde.

FDA zadbało, żeby nielegalnym było posiadanie informacji, czy w twojej żywności występuje ten gen…”

To było 12 lat temu. Usa zajmuje się głównie produkcją kukurydzy, która jest dofinansowywana przez rząd USA.

Zastanawiasz się dlaczego kukurydza jest wszędzie dodawana do przetworzonej żywności? Zastanawiasz się ile bułek obecnie piecze się z kukurydzy? Zastanawiałeś się kiedyś z czego robione jest ciasto w takich amerykańskich fast food’ach jak McDonald?

PAMIĘTAJ! Nie wiesz jaka kukurydza została dodana do twojego przetworzonego jedzenia, jak również nie wiesz jaką kukurydzę kupujesz w marketach. W Polsce nikt nie monitoruje upraw, ale wiadomo, że są uprawy testowe Monsanto. Pytanie brzmi czy zadaniem tych testowych poletek jest zapylić naszą rodzimą kukurydzę? Czy może już to zrobiono.

W kontekście tych informacji, zważywszy na fakt, że w Polsce nie ma żadnego monitoringu upraw oraz nikt nie kontroluje żywności pod względem takiego genu jak epicyde – eksperyment naukowy kryptonim gmo trwa w najlepsze.

Podpisz petycję

SMACZNEGO. Bądź bezpłodny i zrób to swoim dzieciom.
Pozwalaj im na jedzenie tego amerykańskiego g!!!

Co ciekawe:

Prezydent Obama (26 marca 2013) podpisał ustawę, która skutecznie uniemożliwi amerykańskim sądom federalnym powstrzymanie sprzedaży bądź zasiewu upraw roślin modyfikowanych genetycznie (GMO), nawet jeśli nie przejdą one słabego, własnego rządowego procesu autoryzacji, bez względu na konsekwencje zdrowotne i ekologicznie.

Czytaj całość: Prezydent Obama podpisał ustawę o "ochronie Monsanto"

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY